100 SEKUNDIT: Minister Liisa Oviir käib maksumaksja raha eest välismaal tšillimas; Kesknädal avalikustas Savisaare korruptsioonijuhtumi tunnistajate ütlused


Mida tõi Eesti ja maailma uudistesse kolmapäev, 06. juuli? Vaata Delfi TV kokkuvõtet!

Hästipuhanud minister: ettevõtlusminister Liisa Oviir käib maksumaksja raha eest välismaal tšillimas

Delfi, Scanpix, erakogu

Liisa Oviir on mõne kuuga lõhki kulutanud välisvisiitide aastaeelarve, tema kallid ja sisutühjad reisid USAsse ja Colombiasse on pannud ametnikud kulmu kergitama. Lisaks saatkonna auto ja autojuhi kasutamine ostureisideks Brüsselis ja Pariisis.
Loe edasi...

Keskerakonna häälekandja avalikustas Savisaare korruptsioonijuhtumi tunnistajate ütlused kaitsepolitseile

Edgar Savisaar Foto: Andres Putting

Keskerakonna häälekandja Kesknädal avalikustas oma veebiväljaandes Edgar Savisaare kohtuasjaga seotud tunnistajate ütlused, mida viimased andsid kaitsepolitseile.
Loe edasi...

Lionel Messile määrati 21 kuu pikkune vanglakaristus

Lionel Messi ja ta isa kohtupingis Foto: POOL, Reuters/Scanpix

Neljal aastal maailma parimaks jalgpalluriks valitud FC Barcelona ründetähele Lionel Messile ja tema isale Jorgele määrati Kataloonia kohtu poolt maksude maksmisest kõrvalehoidmise eest 21 kuuline vanglakaristus. Kuna aga karistus on väiksem kui kaks aastat (24 kuud) ja varasemat kriminaalkuritegu kummalgi all pole, siis reaalselt nad trellide taha minema ei pea.
Loe edasi...

DELFI FOTOD: Riigijuhid ja kolleegid saatsid merel hukkunud piirivalvurid viimsele teekonnale

Foto: Tiit Blaat

28. juunil Haapsalu lähistel hukkunud piirivalvurid Renee Kark ja Tarmo Kammer saadetakse täna Kaarli kirikust viimsele teekonnale, kus nende mälestuseks toimub riiklik leinatalitus.
Loe edasi...