Keskerakond

DELFI VIDEO: Eerik-Niiles Kross: ma pole liimist lahti olnud ja keegi ei ajanud mulle konksu kuklasse  (64)
31.oktoober 2014 16:21
Täna hommikul ootamatult erakonna vahetusest teada andnud poliitik Eerik-Niiles Kross ütles Delfile, et ta pole liimist lahti olnud ja ei näe ka põhjust, miks ta peaks üldse liimist lahti minema.
Sergei Stadnikovi kokkuvõte Ligi-Ossinovski skandaalist: ma ei arva, et sotside venelaste suunalist poliitikat saadab valimistel eriline edu  (44)
29.oktoober 2014 14:59
Käesoleval ajal üritab Reformierakond teha kõik endast oleneva, et nüüdseks juba endise rahandusministri, Jürgen Ligi , solvav postitus haridusministri Jevgeni Ossinovski aadressil võimalikult kiiresti kaoks meediaväljast või vähemalt tuhmuks inimeste mälus.
Kadri Simson: Estonian Airi müümine on eelnevate eksisammude tulemus  (31)
29.oktoober 2014 14:41
Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimehe Kadri Simsoni sõnul ei tule tänane uudis Estonian Airi müümisest AS Infortar Grupile talle üllatusena. Simsoni sõnul on valitsus otsinud juba pikemat aega erainvestorit, kes aitaks päästa madalseisus lennufirma ning vabastaks valitsuse vastutusest.
Ossinovski püüdis IRLi astuda, lisaks veel kümneid fakte, mida sa temast ei teadnud  (167)
29.oktoober 2014 13:10
poliitiline portree 20 stooris Haridus- ja teadusministri solvamine viis Eesti valitsuskriisi äärele. Ent mis mees 28aastane Jevgeni Ossinovski õieti on? Kuidas ta poliitikasse ilmus? Mis juhtus tema esivanematega sõja ajal? Ja millist rolli mängib jõukas isa?
President tahab oma nõunikku õiguskantsleriks panna  (11)
29.oktoober 2014 08:05
Järgmise aasta märtsis lõpeb õiguskantsler Indrek Tederi ametiaeg ja juba praegu otsitakse talle asendajat. Presidendi favoriidina nimetatakse Ülle Madiset, aga ka Teder ise pole mängust väljas.
AJA PULSS: Rõivas andis LNG-terminali soomlastele? Islamistid kasutavad keemiarelva  (7)
27.oktoober 2014 11:50
Eesti Ekspressi ajakirjanikud Tankler, Vedler ja Hvostov võtavad nädala kokku. Loe 19.- 26.oktoobri tähtsamaid sise-, majandus- ja välisuudiseid.
Unustamatu valimislubadus: sularahaga uimaseks - Keskerakond lubas 25 000-kroonist keskmist palka...  (257)
27.oktoober 2014 04:30
Erakonna esimees Edgar Savisaar ei pea kaheksa aasta tagust ülikallist lubadust praegugi teostamatuks.
Simson Ligi taandumisest: see oli üksi jäänud Reformierakonna ainuõige samm  (120)
26.oktoober 2014 19:11
Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimehe Kadri Simsoni sõnul ei olnud peaminister Taavi Rõivasel enam muud varianti, kui taandada Jürgen Ligi rahandusministri positsioonilt.
Rõivas ja Mikser asuvad täna arutama Ligi-Ossinovski küsimust  (114)
26.oktoober 2014 13:00
Riigikogu Sotsiaaldemokraatliku erakonna fraktsiooni pressiesindaja kinnitusel kohtuvad täna peaminister Taavi Rõivas ( Reformierakond ) ja kaitseminister Sven Mikser ( SDE ), et arutada, mis saab Jürgen Ligi skandaalse väljaütlemise järel kerkinud tülist valitsuses.
Mihhail Lotman: nagu meil kombeks, tegeletakse sõnadega, mitte nende sõnade taga olevate mõtetega  (239)
26.oktoober 2014 10:41
Mihhail Lotman kirjutab enda blogis sellest, mida Jürgen Ligi avaldus Jevgeni Ossinovski päritolu kohta tähendab. Lotman usub, et sellest häbiväärsest loost ei ole kellelgi midagi võita.
Vakra: Keskerakonna muutmisel peaks Ratas lõpetama vaid Savisaare kummardajatele töökohtade loomise  (52)
26.oktoober 2014 10:20
Keskerakonnast Sotsiaaldemokraatlikku erakonda üle hüpanud Rainer Vakra sõnul oli algusest peale ebatõenäoline Jüri Ratase Keskerakonnast lahkumine peale ebaõnnestunud katset panna Keskerakonna peaministrikandidaadiks Kadri Simson.
Janek Mäggi Ligi-skandaalist: pingete allikas on mujal - sotsidele meeldib taas Keskerakond  (233)
25.oktoober 2014 12:36
Kui Eesti Vabariigi valitsuses ei oleks Jürgen Ligi , tuleks ta välja mõelda. Iga ettevõtte või organisatsiooni juhatuses on inimene, kes on emotsionaalne opositsionäär, kellelt hurraad kuuleb haruharva ning kes iroonitseb ja teravmeelitseb nii, et see mõjub ehmatavalt, kuigi üldjuhul tabavalt. Nõrga hingelaadiga inimesele ehk solvavaltki. Kuid elu näitab, et just Ligid päästavad laevad hukkumast ning riigid hävimast. Sest nad toetuvad esmalt mõistusele, siis alles tunnetele – kui üldse.
Keskerakond kutsub saadikuid üles Ligit umbusaldama: ministri üleolev sõnakasutus solvas kõiki inimesi, kes on valinud Eesti oma kodumaaks  (99)
24.oktoober 2014 08:14
Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees Kadri Simson kutsus täna hommikul IRLi ning sotsiaaldemokraatide fraktsioonide liikmeid liituma umbusaldusega rahandusminister Jürgen Ligile.
Õiguskomisjon toetas Lavly Perlingu peaprokuröriks nimetamist ühehäälselt  (5)
24.oktoober 2014 04:30
Riigikogu õiguskomisjon toetas eile justiitsminister Andres Anvelti ettepanekut nimetada riigi peaprokuröriks Lavly Perling.
Keskfraktsioon alustab Ligi umbusaldamiseks allkirjade kogumist  (90)
23.oktoober 2014 16:38
Riigikogu Keskerakonna fraktsiooni esimees Kadri Simson teatas, et Keskerakond alustab allkirjade kogumist rahandusminister Jürgen Ligile umbusaldusavalduse esitamiseks.
Rõivas Ligi postitusest: see nägi väga halb välja, aga tagasiastumiseks põhjust ei ole  (134)
23.oktoober 2014 12:11
Peaminister Taavi Rõivas (RE) ütles rahandusminister Jürgen Ligi (RE) teravat sõnavõttu Jevgeni Ossinovski (SDE) suunal kommenteerides, et see ei näinud hea välja ja Ligi vabandus oli kindlasti põhjendatud.
Jürgen Ligi haridusminister Jevgeni Ossinovskist: "Tema, sisserändaja poeg roosast erakonnast, peaks olema üliettevaatlik"  (443)
23.oktoober 2014 10:12
Reformierakonna rahandusminister Jürgen Ligi näitas taaskord üles lugupidamatust oma koalitsioonikaaslaste ja kaaspoliitikute vastu, solvates oma Facebook kontol avalikult Sotside haridusministrit Jevgeni Ossinovskit.
Keskerakonna ja Reformierakonna varikoalitsioon: Keskerakond aitab oravatel musta töö ära teha  (48)
22.oktoober 2014 19:46
Veel eile ja üleeile oli üleval kahtlus, et Reformierakonna ja Keskerakonna koostöös võib homme läbi kukkuda Lavly Perlingi kandidatuur riigi peaprokuröri kohale. Täna õhtul saabus siiski kindlus, et Reformierakonna saadikud hääletavad seekord Perlingi kandidatuuri poolt. Kuigi need kaks parteid pole 2007. aastast koos koalitsioonis olnud, on nad korduvalt koostööd teinud, et suruda läbi neile soodsaid otsuseid ja karistada ebameeldivaid isikuid. Delfi tegi seetõttu lühiülevaate nende senisest koostööst.
Kohukesest ajendatud! TOP 5 S-toodet, mida tulihingelised Keskerakonna toetajad kohe kindlasti tasuta krabaksid  (25)
22.oktoober 2014 17:55
Seoses 6. veebruaril Nordea Kontserdimajas esietenduva hittmuusikaliga "Savisaar" paiskab Teater NO99 turule S-kohukese, sellest ajendatuna mõtles Publiku huumoritoimkond välja veel viis S-toodet, mida iga tulihingeline Keskerakonna toetaja endale kohe kindlasti tasuta krabaks.
Lugeja alkoholi müügikeelu plaanist: iialgi pole nii palju viina joodud kui Gorbatšovi keeluseaduse ajal  (35)
22.oktoober 2014 16:15
"Siis ju varutakse reedeti ja laupäeviti topeltkogus alkot – nii igaks juhuks – iial ei tea, mida pühapäev toob. Ja ega see siis joomata ei jää. Minu arust alkokeeld ainult suurendab tarbimist. Paljud mäletavad Gorba alkokeeldu. Iialgi pole nii palju viina joodud kui nendel aastatel," kommenteerib lugeja plaani keelata pealinnas pühapäeviti alkoholi müümine.
“Meil oli Kallas, ja meil oli Kirsipuu...” Mis saab oravaparteist?  (61)
22.oktoober 2014 12:35
Viimaste valimiste kaks suurimat häälemagnetit, Andrus Ansip ja Kaja Kallas , teevad nüüd soolokarjääri. Kuidas täidab Reformierakond tühimiku?
Andres Laiapea: milleks Eestile 12 valimisringkonda? Piisab ühest!  (8)
21.oktoober 2014 12:44
Keskerakond teatas hiljuti, et Enn Eesma saab eelseisvatel Riigikogu valimistel nende esinumbriks Hiiu-, Lääne- ja Saaremaa valimisringkonnas. Samas ei meenutatud, et 2011. aastal kandideeris ta hoopis Järva- ja Viljandimaal, enne seda aga Tallinnas. Eesmaa on vaid üks paljudest mööda maad tuuritavatest häältekogujatest, kes kandideerivad kord ühes, järgmine kord aga teises ringkonnas.
Keskerakond "Savisaare" muusikalist: peame teater NO99-st lugu  (17)
21.oktoober 2014 12:10
Keskerakond leiab, et kui veebruaris etenduv teatri NO99 muusikal " Savisaar " pole pahatahtlik, pole neil põhjust sellesse ka kuidagi halvasti suhtuda.
Keskerakondlased ootavad Tuiksoo ja Lõõniku palkamise küsimuses avaliku huvi raugemist  (36)
20.oktoober 2014 19:02
Tallinna linna revisjonikomisjon ei saanud tänasel istungil selgust Ester Tuiksoo ja Valeri Lõõniku palkamise küsitavuste kohta, sest küsimust ei võetud üldse päevakordagi.
DELFI FOTOD: Riigikogu liikme Urbo Vaarmanni kohtuistung lükati edasi  (23)
20.oktoober 2014 14:51
Täna pidi kohtu ette astuma pistise andmises ja PRIAlt soodustuse välja petmises süüdistatav Keskerakonna liige.
VIDEO: Milline loosunglik valimislubadus on inimestele enim meelde jäänud?  (9)
20.oktoober 2014 11:51
Eesti Päevalehe reporter Joosep Värk palus inimestel meenutada, millised valimislubadused on neile enim meelde jäänud ja palus ka valida omalt poolt just see lubadus, mis nüüd kindlasti ära teha tuleks.
Michal: Keskerakonna idee loobuda keeleeksamist ja põhiseaduse tundmisest on välistatud  (57)
20.oktoober 2014 10:05
Riigikogu Keskerakonna fraktsioon algatas eelmisel nädalal seaduse muudatuse, mis annaks välismaalasele, kes on enne 20.08.1991. aastat Eestis sündinud või Eestisse elama asunud võimaluse taotleda Eesti kodakondsust ilma täna nõutava keele- ja põhiseaduseksamita. Reformierakonna riigikogu fraktsiooni esimees Kristen Michal kritiseeris Keskerakonna mõtet.
Päevalehe uus sari: IRL täitis osa lubadusi, ent... kodukulud tõusid kõvasti  (83)
20.oktoober 2014 04:30
Neli aastat tagasi läks IRL riigikogu valimistele lubadusega kodukulud alla viia. Tegelikult need hoopis hüppasid üles.
Eesti Ekspressi ajakirjanikud Tankler, Vedler ja Hvostov võtavad nädala kokku  (1)
19.oktoober 2014 17:35
Loe Eesti Ekspressi kokkuvõtet 12.-19.oktoobri sise-, majandus-, ja välisuudistest.