Hanno Pevkur

DELFI FOTOD ja VIDEO: Päästeamet sai endale kuus uut ja moodsat redelautot  (11)
27.november 2015 13:20
Täna keskpäeval toimus Tallinnas Vabaduse väljakul päästeameti uute redelautode pidulik vastuvõtt ja traditsiooniline ristimine.
FOTO: Kodanikupäeva aumärgi pälvisid 15 väljapaistvat inimest  (4)
26.november 2015 20:16
Tänasel kodanikupäeval andis siseminister Hanno Pevkur 15 inimesele üle kodanikupäeva aumärgid, millega tunnustatakse inimesi, kes edendavad kodanikukasvatust või teevad vabatahtlikku tööd oma kogukonnas.
Pevkur: küsimus ei ole mitte Eesti, vaid kõikide liitlaste vastu suunatud videos  (29)
25.november 2015 18:03
Siseminister Hanno Pevkur ütles Islamiriigi propagandavideot kommenteerides, et 60 riigi seas on Eesti lipp välja toodud põhjusel, et video on suunatud kõikide terrorismivastaste liitlaste - nii NATO liikmesriikide kui teiste - vastu.
Kristiina Ojuland Pariisi terrori järel sotsiaalmeedias: siseminister valetab ja tänane valitsus kukutab Eestimaa!  (36)
24.november 2015 17:46
Vaid päev pärast Pariisi terrorirünnakuid teatas siseminister Hanno Pevkur , et Eesti tugevdab valvet piiridel ja täiendab patrullide relvastust. Veel paar päeva hiljem sattus Ikla piiripunkti ületama Kristiina Ojuland , kes oli šokeeritud sellest, et mingit piirikontrolli ta eest ei leidnud.
Riik pani AS Andmevara enampakkumisele, alghind on ligi 850 000 eurot  (4)
24.november 2015 10:58
Siseminister Hanno Pevkur allkirjastas käskkirja riigile kuuluva äriühingu AS Andmevara aktsiate võõrandamiseks alghinnaga 848 500 eurot.
Põhja prefektuuri korrakaitsebüroo juht Harku intsidendist: analüüsime juhtumit ja teeme sellest edaspidiseks tegutsemiseks järeldused  (12)
22.november 2015 18:53
Põhja prefektuuri korrakaitsebüroo juht Valdo Põder ütles Delfile Harku välismaalaste kinnipidamiskeskuses toimunud juhtumit kommenteerides, et erivahendite kasutamine on taktikaline otsus ning iga relvakasutamise järel analüüsitakse juhtumit.
Pevkur: Eesti ei toeta ettepanekut Schengenit kaotada  (35)
19.november 2015 13:20
Tänasel valitsuse pressikonverentsil kinnitasid nii peaminister Taavi Rõivas kui siseminister Hanno Pevkur , et Eesti huviks on, et Schengeni viisaruum jääks püsima.
BLOGI: Kuidas ohjeldada terrorismi ja mida sellest kõigest on õppida Eestil?  (99)
18.november 2015 21:56
Pariisi terrorirünnakud šokeerisid kogu maailma ja jätsid üles palju valusaid küsimusi. Seda, kuidas ikkagi ohjeldada terrorismi ja Islamiriiki ja mida sellest kõigest on õppida Eestil arutasid täna õhtul ETV saates "Foorum" siseminister Hanno Pevkur ning riigikogu liikmed Mailis Reps, Sven Mikser ja Mart Helme. Ekspertideks olid Raivo Vare ja Heiki Suurkask.
KÜSITLUS: enamik inimesi valitsust pagulasküsimuses ei usalda  (90)
18.november 2015 00:10
Värske küsitluse tulemused näitavad, et enamik inimesi valitsust pagulasküsimuses ei usalda.
DELFI FOTOD: Eesti-Vene kontrolljoonele paigaldati täna esimene piiripost  (34)
17.november 2015 17:18
Võrumaal Misso vallas Pedetsi jõe kaldal paigaldati täna Eesti-Vene kontrolljoonele esimene piiripost, mis on siseminister Hanno Pevkuri sõnul sümboolne algus Eesti-Vene piiri väljaehitamisele.
Pevkur pärast Pariisi tragöödiat: ka Eesti pagulaspoliitika arutelu on vältimatu  (104)
16.november 2015 00:10
Erinevalt mitmest Euroopa Liidu riigist pole Eesti poliitikud tormanud pagulaspoliitikat Pariisis juhtunuga otseselt seostama.
Eesti tugevdab valvet piiridel ning täiendab patrullide relvastust  (116)
14.november 2015 13:19
Siseminister Hanno Pevkur kohtus täna kaitsepolitsei peadirektori Arnold Sinisalu ning politsei- ja piirivalveameti peadirektori Elmar Vaheriga. Lepiti kokku, et nii Eesti maismaa, vee kui õhupiiril tugevdatakse valvet. Samuti on juba praeguseks võetud täiendava kaitse alla Prantsuse suursaatkond, teatas siseministeerium.
Vao pagulaskeskuse põleng: osa tõendeid läks vett vedama  (58)
13.november 2015 07:23
Rääkides Vao pagulaskeskuse põlengu uurimisest, ütles siseminister Hanno Pevkur, et osa tõenditest jäi kogumata.
Eesti-Vene piirilepingud tulevad riigikogus esimesele lugemisele 25. novembril  (16)
12.november 2015 16:44
Riigikogu väliskomisjon otsustas täna saata Eesti-Vene riigipiiri lepingute ratifitseerimise seaduse eelnõu (108 SE) esimeseks lugemiseks Riigikogu 25. novembri istungile ja tegi ettepaneku eelnõu esimene lugemine lõpetada.
Metlev punakoori kontserdist: piinlik, et Eesti siseminister kapituleerus Kremli sõjapropaganda ees  (46)
11.november 2015 14:21
Siseministeerium andis teada, et ei keela Punaarmee ansamblil Tallinnas esineda. Keeldu taotlenud vabaerakondlase Sergei Metlevi sõnul ei jätkunud siseminister Hanno Pevkuril julgust ja läbinägemisvõimet, et panna sarnaselt Lätile ja Leedule Punaarmee ansambli esinemisele piir.
Pevkur: rändesurvet leevendaks efektiivne tagasisaatmine  (64)
10.november 2015 07:55
"Peame aitama neid, kes abi vajavad ja saatma kiiresti välja igaühe, kes ebaseaduslikult ning rahvusvahelise kaitse õigust omamata Euroopa Liitu on sisenenud ja kes keeldub koostööst, näiteks ei anna sõrmejälgi,“ ütles siseminister Hanno Pevkur pärast eile lõppenud EL siseministrite erakorralist kohtumist.
Sergei Metlev: Punaarmee ansambli esinemine Tallinnas on meie riigile alandav  (8)
10.november 2015 00:00
Vabaerakonna esinduskogu liige Sergei Metlev pöördus ametlikult siseminister Hanno Pevkuri poole palvega kehtestada detsembri algul Tallinnas esineda plaanivale Punaarmee laulu- ja tantsuansamblile sissesõidukeeld, kuna nõukogude vaimust läbi imbunud ansambli esinemine Eesti pealinnas on riigile ja tema rahvale alandav, eriti võttes arvesse Ukraina ründamist Putini Venemaa poolt.
Pevkur: siiamaani ei ole Eestile välja pakutud ühtegi pagulasperet  (73)
09.november 2015 19:26
Põgenike ümberpaigutamine Itaaliast ja Kreekast edeneb vaevaliselt – vaid sadakond põgenikku on tänaseks leidnud uue kodu Rootsis ja Luksemburgis, samas kui valitsuste heaks kiidetud plaan näeb ette 160 000 põgeniku ümberpaigutamist.
Pevkur lubab politseinikele ja piirivalvuritele palgatõusu  (34)
07.november 2015 09:14
Eile õhtul Pärnus toimunud Eesti politsei ja piirivalve aastapäeva pidulikul kontsertaktusel rõhutas siseminister Hanno Pevkur politseinike ja piirivalvurite erilist rolli meie riigi julgeoleku tagamisel ja ütles, et järgmise aasta eelarves on planeeritud vahendid politsei- ja piirivalveameti palgafondi kasvuks.
LOE, kelle valisid Publiku lugejad enda ideaalmeheks!  (11)
05.november 2015 15:15
TNS Emor tuli välja küsitlusega, mille kohaselt on 15-74-aastaste eestlaste hulgas kõige populaarsemaks ideaalmehe kandidaadiks Märt Avandi. Publik korraldas seepeale küsitluse oma lugejate seas ja uuris, kes on nende meelest kõige ideaalsem mees Eestis.
Siseminister Ida-Viru politseile lisaraha ei luba  (28)
05.november 2015 14:05
Siseminister Hanno Pevkur soovitab vastuseks IVOLi teravale pöördumisele politseinike arvu vähenemise tõttu omavalitsustel endil turvatunde tõstmisse panustada ega jaga siinsete omavalitsusjuhtide seisukohta, et Ida-Virumaa piirkondliku eripära tõttu vajab politsei rohkem raha.
Pevkur "pagulaste" mustaks värvimisest: õppusel keerati teadlikult või tahtmatult vint üle  (133)
04.november 2015 15:34
Siseminister Hanno Pevkur ütles, et kas teadlikult või tahtmatult keerasid päästeameti õppusel osalejad vindi üle, kui pagulasteks kehastudest näod mustaks võõpasid ja banaaniga aknal poseerisid.
DELFI FOTOD: Eesti saatis Sloveenia-Horvaatia piirile appi politseiüksuse  (2)
04.november 2015 10:24
Täna hommikul suundub Sloveeniasse Eesti politsei missiooniüksus ESTPOL1, kuhu kuulub 25 politseiametnikku. Eesti abistab Sloveeniat avaliku korra tagamisel Sloveenia-Horvaatia piiri äärsetes regioonides, kuhu saabub iga päev tuhandeid põgenikke.
Eesti saadab politseiüksuse appi Sloveenia-Horvaatia piiril korda tagama  (25)
03.november 2015 15:48
Politsei- ja piirivalveamet saadab kuuajalisele missioonile Sloveeniasse üksuse ESTPOL1.
Euroopa Liidu IT-agentuuri peahoone arhitektuurivõistluse võitjad on selgunud
02.november 2015 14:21
Riigi Kinnisvara AS koostöös Siseministeeriumi ja Eesti Arhitektide Liiduga kuulutas täna välja Euroopa Liidu IT-agentuuri uue peahoone arhitektuurikonkursi võidutööde autorid. Konkursile laekunud viieteistkümne võistlustöö hulgast tunnistati esikoha vääriliseks DAGOpen OÜ ja LÜNK Arhitektid OÜ ühise ideelahendus märgusõnaga „Turing“ (autorid: Jaan Kuusemets, Üllar Ambos, Pille Noole, Ioannis Lykouras ja Erko Luhaaru).
ESKIIS: Euroopa Liidu IT-agentuuri peahoone Tallinnas saab merevaate  (7)
02.november 2015 13:20
Riigi Kinnisvara AS koostöös Siseministeeriumi ja Eesti Arhitektide Liiduga kuulutas täna välja Euroopa Liidu IT-agentuuri uue peahoone arhitektuurikonkursi võidutööde autorid.
Pevkur: USA on valmis panustama Eesti piiriturvalisuse tõstmisesse  (53)
28.oktoober 2015 08:16
USA on valmis panustama Eesti piiriturvalisuse tõstmisesse ning võimalik on USA piirivalve eriüksuse toomine Eestisse meie üksuse väljaõppeks, selgus siseminister Hanno Pevkuri eilsel kohtumisel USA sisejulgeolekuminister Jeh Johnsoniga.
Ministeerium teeb PPA riiete­hanke kohta erakorralise auditi  (5)
27.oktoober 2015 00:30
Siseministeerium alustab politsei- ja piirivalveameti juhtkonna ettepanekul uurimist, kas PPA vormiriiete hankel osalejate kahtlused ühe pakkujaga kokkumängus vastavad tõele või mitte.
NAISED POLIITIKAS: Ei, tänan! Vaata, kui tühjaks jääb valitsuse "klassipilt", kui sealt mehed kustutada!  (81)
26.oktoober 2015 20:11
"Naine laevas, laev põhjas," on väljend, mis pidi hoidma naised merelt eemal, sest merendus oli ju meeste maailm! Aga naisi napib meil arvajate ja otsustajate seas ka täna: ETV politiikasaadetes on laua taga riburadapidi mehed, arvamuslugudel vaatavad päevast-päeva vastu meeste fotod. Enne riigikogu valimisi saime teada, et naisi oli kandideerimas vaid 27 protsenti. Teeme puust ja punaseks, kui kaldu on meil asjad meeste kasuks - neid lihtsalt ON rohkem juhtivatel kohtadel rohkem. Võtsime ette kahe viimase valitsuse paraadfotod ning vaatasime, mis jääb viieteistkümnest inimesest alles, kui seal mehed välja võtta?! Tundub, et vaba ruumi on... kõvasti!