Hanno Pevkur

Valitsuskomisjon: üha vähem inimesi sureb narkosurma  (20)
26.mai 2016 14:18
Viimase kahe aasta jooksul on langenud uimastisurmade arv ning stabiliseerunud kanepi tarvitamine.
Välistööjõu palganõue langeb keskmise palga tasemele  (16)
26.mai 2016 13:30
Kui seni on ettevõtted pidanud välistööjõu palkamisel maksma 1,24-kordset keskmist palka, siis valitsuse täna heaks kiidetud eelnõu kohaselt tuleb maksma vähemalt Eesti keskmist palka.
Valitsus peab järgmise nädala istungi Eesti-Vene piiri ääres  (15)
26.mai 2016 12:30
Peaminister Taavi Rõivase teatel toimub järgmisel nädalal valitsuse istung ning sellejärgne pressikonverents Kagu-Eestis asuvas Piusa piirivalvekordonis.
Olümpiakomitee moodustas 17 komisjoni, turundust hakkab vedama Oliver Kruuda  (69)
25.mai 2016 18:02
Täna toimunud Eesti Olümpiakomitee ( EOK ) täitevkomitee korralisel koosolekul oli olulise teemana arutlusel täitevkomitee liikmetele kureerimiseks spordialaliitude määramine. Ühtlasi kinnitati EOK tegevuse elluviimiseks 17 alamkomisjoni ja nende juhid.
Kuidas aidata müügil olevat Aleksandri kirikut?  (3)
19.mai 2016 00:00
Maaleht pakub välja idee, kuidas maailmas ainulaadne Vana-Narva makett võiks päästa Aleksandri kiriku.
Pevkuri ja Vaheri meilikontode lukustamise pärast kohtu all olnud Mart Pirita õigeks mõistmine on nüüd lõplik
18.mai 2016 10:05
Siseministri Hanno Pevkuri ja politseijuhi Elmar Vaheri väidetav meilikonotode lukustaja Mart Pirita, kes mõisteti ringkonnakohtu otsusega õigeks, on lõplikult õigeks mõistetud, kuna prokurör ei kaevanud riigikohtule edasi.
Usuteaduskond tuli minister Reinsalu kampa: burkakeeld usuvabadust ei piira  (67)
13.mai 2016 00:10
Tartu ülikooli usuteaduskonna hinnangul ei rikuks justiitsministeeriumi burkakeeld usuvabadust.
Hanno Pevkur jätkab võrkpalliliidu presidendina  (1)
06.mai 2016 18:01
Eesti Võrkpalli Liidu presidendina on ka järgmised neli aastat ametis siseminister Hanno Pevkur, kes pälvis täna Tallinnas toimunud alaliidu korralisel üldkoosolekul liikmesklubide üksmeelse poolehoiu.
INFO või MÜRA? 25 asja, mida meile on „Harku mässu“ mahasurumise kohta väidetud  (101)
05.mai 2016 14:33
Alates kiirreageerijast, kes rahulikult seisnud kinnipeetava pihta (rikošetist) kummikuuli tulistas ja väitis, et too oli kätega vehkinud ja karjunud, on Harku kinnipidamiskeskuse mässu kohta edastatud palju läbimõtlemata infot ja kohati seda läbimõtlematult avaldamata jäetud. Kas politsei valetas ja minister lükati tanki või on see liialdus? Kas probleem on ainult "ühes kummikuulis" või äkki ka eksimuste tunnistamatajätmises või pisendamises?
Kristian Jaani: kord peab majas olema, meeldib see meile või mitte  (98)
05.mai 2016 00:10
*Põhja prefekt Kristian Jaani kinnitab, et Harku kinnipidamiskeskuses toimunud „mässu” kohta ei ole keegi teadlikult valeinfot andnud. *Juhtunu tõttu ei karistatud kedagi, sest polnud ühtegi tahtlikku reeglite eiramist, hooletust ega tegemata jätmist. *Kummikuulidega ei tulistatud inimeste pihta, küll aga põrandasse, kust kuul rikošetina inimest tabas.
Narva pealinnaks?
05.mai 2016 00:00
Miks ka mitte, arvatakse Ida-Virus. 3. märtsil plahvatas Euroopa Liidu piirilinnas uudispomm nimega „ Narva pealinnaks", mis kütab senini lootusi ja ka vastuseisu.
Pevkur: Harku intsident vajas kiiret lahendust, kodanikena soovime ju politseilt otsustavust  (21)
04.mai 2016 15:05
Novembris politseid "Harku mässu" lahendamise eest tunnustanud siseminister Hanno Pevkur leiab, et politsei peab Harku juhtumist tegema omad järeldused, kuid et sellised intsidendid vajavadki kiiret lahendust. Tähelepanu väärivaks peab ta siiski taktika ja info liikumise puudujääke.
"Mäss" Harku kinnipidamiskeskuses - politsei valetas, minister lükati tanki  (70)
04.mai 2016 00:42
Politsei sisekontrollibüroo leidis, et eelmise aasta novembris Harku kinnipidamiskeskuses toimunud „mässu“ mahasurumisel tehti mitmeid juhtimisvigu, tulistati rahulikku inimest ja lõpuks politseinikud ka valetasid juhtunu kohta.
Välistööjõud ootab jäälõhkujat  (57)
04.mai 2016 00:10
Välismaalaste seadust tuleb muuta palju ambitsioonikamalt, muidu jäävad inimesed tulemata.
OTSEPILT: Riigikogus arutatakse politsei- ja piirivalveameti tulemuslikkust  (2)
02.mai 2016 13:00
Riigieelarve kontrolli erikomisjon peab täna avaliku istungi, kus on arutelu all Politsei- ja Piirivalveameti (PPA) moodustamise kulg ja tulemuslikkus ning personali nappus ja valdkonna alarahastatus.
Riigikogus arutati PPA moodustamise tulemuslikkuse üle: kokkuhoid on tulnud personalikulude arvelt  (15)
02.mai 2016 12:58
Riigieelarve kontrolli komisjon pidas täna avaliku istungi, kus oli arutelu all politsei- ja piirivalveameti (PPA) moodustamise kulg ja tulemuslikkus ning personali nappus ja valdkonna alarahastatus.
Võrkpalliliidu uus peasekretär on Helen Veermäe
01.mai 2016 14:46
Eesti Võrkpalliliidu juhatus valis uueks alaliidu peasekretäriks Eesti Olümpiakomitee ja Eesti Kergejõustikuliiduga koostööd teinud ning erasektoris töötanud Helen Veermäe.
Pevkur: Eesti tahab suurendada K-komandot ja piirivalve kiirreageerijate arvu  (52)
29.aprill 2016 15:12
Kõrgematel riigikaitsekursustel esinenud siseminister Hanno Pevkur rõhutas, et eile kinnitatud riigi eelarvestrateegia prioriteediks siseturvalisuse valdkonnas on ehitada välja Euroopa kaasaegseim riigipiir ja kasvatada politsei ning piirivalve kiirreageerimisvõimet.
100 SEKUNDIT: Riigikohus ei võtnud menetlusse Keskerakonna kaebust põhikirja küsimuses, riigi julgeoleku ja kaitse kulud võiksid moodustada 5% SKT-st
28.aprill 2016 17:13
Mida tõi Eesti ja maailma uudistesse neljapäev 28. aprill? Vaata Delfi TV kokkuvõtet!
Eestis saab pangakonto peagi avada kontorisse minemata  (6)
28.aprill 2016 10:47
Valitsus kiitis heaks ja saadab riigikogule eelnõu, mille kohaselt saaksid nii Eesti elanikud kui ka e-residendid pangakonto avada pangakontorisse minemata.
Siseminister Hanno Pevkur: vahest on aeg panustada turvalisuse ja riigikaitse tagamisse 5% SKT-st?  (227)
28.aprill 2016 00:10
Riigikontrolli audit: PPA-lt on võetud kogu raha, mis võtta on, ja kui selline suund jätkub, siis peab PPA kümne aasta pärast kolmandiku võrra vähemate inimestega hakkama saama. Siseminister tunnistab, et sisejulgeoleku valdkond on lihvitud punase tsoonini . Kuna kaitse- ja siseturvalisuse valdkond ei peaks saama riigikontrollilt auditeid, kus on küsimärgi all valdkonna jätkusuutlikkus , tuleks julgeoleku eelarve viia 5%-ni sisemajanduse kogutoodangust.
BLOGI: Hõbemägi presidendivalimistest: lähiajal tuleb neid luukeresid kandidaatide kappidest välja veelgi  (97)
27.aprill 2016 21:10
Tänases "Foorumis" vaadati üle erakondade reitingud, testiti koalitsiooni tervist ja toodi välja viimased teated presidendivalimiste kampaaniast.
Selgusid "Võrguplatsid korda" rahvahääletuse võitjad  (4)
27.aprill 2016 16:10
Eilsega sai läbi Eesti Võrkpalli Liidu ja Oma Ehitaja AS koostöös toimuva konkursi „Võrguplatsid korda” rahvahääletus. Žürii ja võrkpallisõprade abiga on selgunud need kümme kohta, kuhu eesootaval suvel uhiuued võrkpalliväljakud rajatakse.
Siseminister Hanno Pevkur: sisejulgeoleku valdkond on lihvitud punase tsoonini  (36)
27.aprill 2016 11:05
Riigikontroll leidis oma auditis, et politsei ja piirivalve ühendameti loomine oli tõhus, tugiteenistujate osakaal on oluliselt vähenenud ning ühendameti avalikke teenuseid iseloomustavate näitajate tase ei ole muutunud või see on paranenud. PPA võimekust võib aga oluliselt mõjutada personali edasine vähenemine ning seniste trendide jätkudes tuleb PPA-l kümne aasta pärast läbi ajada kolmandiku võrra väiksema hulga töötajatega.
Kalju Rand sahistab: Lukskorter liikus maksuparadiisi
27.aprill 2016 00:30
Advokaadid ärevil - Lukskorter liikus maksuparadiisi - ETV tõlkega jännis - Templirüütel haaras sule - Sanitaartehnika müüjad pesid raha? -
Häirekeskuse töötaja Anne Kuuskmann sai 18-aastase noormehe raudteelt päästmise eest teenetemärgi  (17)
26.aprill 2016 19:32
Häirekeskuse valvevahetuse juht Anne Kuuskmann pälvis raudteeohutuse edendajatelt elu päästmise eest teenetemärgi - nimelt veenis ta suitsiidikavatsusega noormehe raudteerööbastelt lahkuma.
HÄÄLETA: Delfi lugejad valivad neli kohta, kuhu rajatakse juba sel kevadel uus volleväljak!  (7)
26.aprill 2016 11:08
Eesti Võrkpalli Liit rajab või korrastab sel suvel projekti „Võrguplatsid korda” raames üle Eesti kümme võrkpalliväljakut. Žürii on välja valinud kuus võitjat, kellele nädal aega Delfis vältava rahvahääletuse käigus lisandub veel neli. Täna on hääletuse viimane päev.
Kes pürgivad presidendiks?  (10)
21.aprill 2016 00:00
Tänavu 11. oktoobril astuvad Toompea lossi ees punasel vaibal kaks poliitikut. Üks neist, valitud president, läheb andma ametivannet ja pidama avakõnet. Teine on Toomas Hendrik Ilves. Kõlab “Pidulik marss”, mida tunneme presidendi marsina.
Vilja Toomast: võrkpalliliit ei läinud viimasel hetkel Sõõrumaa poolele üle  (9)
20.aprill 2016 19:26
Tänane Eesti Ekspress kirjutab "Sahinate" rubriigis, et Jüri Ratase ühehäälsel kaotusel EOK presidendivalimistel oli süüdi Eesti Võrkpalliliit, kes Ratasele lubatud hääle Urmas Sõõrumaale andis.