Karilaid: soovime Reformierakonnast peatselt mööduda ja jätta nad EKRE-ga teise koha eest võitlema

 (207)
Kolme erakonna esindajad kohtusid
Jaanus KarilaidFoto: Andres Putting

Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid ütles viimaseid reitinguid kommenteerides, et Keskerakond loodab peatselt Reformierakonnast populaarsemaks muutuda.

Postimehe tellitud Emori uuring näitas, et EKRE toetus on tõusnud 22 protsendile, Keskerakonna oma on 24 ja Reformierakonna oma 30 protsenti.

Karilaid kommenteeris, et vahe Keskerakonna ja Reformierakonna väheneb pidevalt. "Soovime neist peatselt mööduda ja jätta nad EKRE-ga teise koha eest võitlema. See oleks ka loomulikum, sest majanduspoliitikas on neil väga sarnased seisukohad," arvas Karilaid.

"Ei see välistada, et EKRE hakkab peatselt sööma ka Reformierakonna valijabaasi," lisas ta. Keskerakonna ülesanne on tema sõnul nüüd selgemalt selgitada positiivset programmi, mida Ratase valitsus on teinud.

Haapsalu volikogu esimees Karilaid kinnitas, et häid mõjusid on väga palju. Käivitub eluasemeprogramm, linna tulubaas sai raha juurde, nii et Haapsalu sai teha allasutustele nagu muusikakool ja lasteaiad palgatõusu, Haapsalu raudtee I etapp sai kaheksa miljonit, transiittee Tallinna maantee miljoni, koolid ootavad kokku umbes 10 miljonilist süsti ja see kõik on töös.

"Töötame täna kohal maksimumprogrammi lähedaselt," rääkis Karilaid Haapsalu seisukohast.

Võida 200€ väärtuses TOTO koolitus
Mis on toto.ee?
TOTO on ennustusportaal, kus mängus miljonid eurod. Saa totoproffiks! Loosi läheb TOTO koolitus 10-le koos
karastusjookide ja snäkkidega, 100€ tasuta panustamisraha (10€ per inimene), 100% sissemakse boonus kuni 100€.

Tähelepanu! Tegemist on hasartmänguga. Hasartmäng pole sobiv viis rahaliste probleemide lahendamiseks.
Tutvuge reeglitega ja käituge vastutustundlikult.


Tänud vastamast ja head loosiõnne!