Reformierakond

Kaljurand Kallase otsusest mitte loovutada valimiskogus kandideerimist: ma tegin mõistliku ettepaneku ja mul ei ole midagi lisada  (35)
25.juuli 2016 18:18
Marina Kaljuranna sõnul oli tema ettepanek loovutada riigikogus kandideerimine Siim Kallasele mõistlik ja tasakaalukas ning kutsus üles koostööle. Kallase otsuse kohta mitte loobuda valimiskogus kandideerimast ei osanud välisminister enam midagi lisada.
Kuidas võib Siim Kallasest saada president ehk mida Keskerakond saaks küsida, et suunata hääled võidukalt Reformierakonnale?  (342)
23.juuli 2016 21:09
Hetkel näib, et riigikogus on presidendivalimisteks toetajad koos Mailis Repsil ja Siim Kallasel. Tõsi, viimane peab kodusel hääletusel seljatama Urmas Paeti, kuid see näib tänast tähtede seisu vaadates ka reaalne.
Yana Toom: reffid surusid Kallase tanki  (97)
23.juuli 2016 17:29
Keskerakondlasest eurosaadiku Yana Toomi sõnul jättis Reformierakond Siim Kallase üksinda riigikogus hääli püüdma ning plaanivad riigipea valimised venitada valijameeste kogusse.
Sotside volikogu kuulab erakondade presidendikandidaate  (14)
23.juuli 2016 09:14
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna volikogu koguneb täna Pärnumaal Varemurrus, et kinnitada omavalitsuskogu reglement ning kuulata erakondade presidendikandidaate.
Mailis Reps: Ma ei loobu kandideerimisest, vaid olen valmis tegema kompromisse teiste erakondadega  (44)
22.juuli 2016 14:31
Keskerakonna presidendikandidaat Mailis Reps ütles, et ta ei kavatse kandideerimisest loobuda, kuid on nõus Reformierakonna toetamisest, kui lõpetatakse kandidaatidega mängimine.
KÜSITLUSE TULEMUSED: Delfi Rahva hääle lugejad eelistavad Siim Kallast  (17)
22.juuli 2016 12:46
Delfi Rahva hääle küsitlus, kes on Delfi lugejate arvates parim Reformierakonna presidendikanditaat, oli eelistatuim Siim Kallas 44,9 protsendiga!
Reps: Reformierakond tahab venitamistaktikaga viia presidendivalimised valijameeste kogusse  (31)
22.juuli 2016 11:15
Keskerakonna presidendikandidaat Mailis Reps leiab, et Reformierakond on otsustanud viia presidendivalimised valijameeste kogusse ning jätkab oma mitme kandidaadi mänguga poliitilist ummikseisu.
Kaljuranna avaldus lõpetas Reformierakonna patiseisu  (23)
21.juuli 2016 23:55
Marina Kaljuranna pakkumine võib viia valimiskogusse kaks Reformierakonna presidendikandidaati.
Kallas: mina lähen kindlasti lõpuni  (284)
21.juuli 2016 23:55
Siim Kallas kinnitab lühiintervjuus, et ta kindlasti ei loobu valimiskogus kandideerimisest.
Jaanus Karilaid: Siim Kallas on Reformierakonna jaoks segav faktor  (29)
21.juuli 2016 20:08
Keskerakondlase Jaanus Karilaiu sõnul näitab Marina Kaljuranna otsus konflikti Reformierakonnas.
Andres Anvelt: Reformierakonnal pole häälte eest Keskerakonnale präänikut anda  (40)
21.juuli 2016 18:47
Sotsiaaldemokraatliku erakonna esimees Andres Anvelti sõnul pole Siim Kallasel Keskerakonna häälte eest midagi pakkuda ja ilma nendeta presidendiks ei saa.
Jüri Saar Reformierakonna sõrmkübaramängust: Siim Kallase võiduks on vaja Keskerakonna hääli, mis aga tähendaks ka uut valitsust  (56)
21.juuli 2016 14:38
Kes ei tea, siis sõrmkübaramäng on petukaup ja sulid kasutavad seda kaaskodanike häbituks tüssamiseks. Mäng seisneb väikese kuulikese peitmises sõrmkübara alla liigutades osavalt sõrmede vahel nii sõrmkübaraid kui ka kuulikest.
Eiki Nestor: palun ärge töötage mustalt  (32)
21.juuli 2016 00:00
Teistest presidendikandidaatidest ütleb Eiki Nestor end eristuvat selle poolest, et on alati valmis keerulisi asju lihtsalt seletama ning rääkima neist just nii, nagu ise aru saab.
100 SEKUNDIT: Hasartmängurist raamatupidajat kahtlustatakse üle miljoni euro omastamises; Nice'i terrorirünnakus hukkus kaks Eesti kodanikku
20.juuli 2016 16:58
Mida tõi Eesti ja maailma uudistesse kolmapäev, 20. juuli? Vaata Delfi TV kokkuvõtet!
Jaanus Karilaid: Parvlaevahange kui Eesti korruptsiooni sümbol ehk miks Reformierakond vajab sotse ja IRLI?  (65)
20.juuli 2016 13:54
Tallinna Sadama korruptsioonijuhtumi erikomisjoni tööaruandes on ainest, mis lubab kogu valitsuse in corpore välja vahetada. 4 miljoni eurose meelehea küsimine on Eesti poliitilise jõhkruse üks välimääraja.
Rõivas Reformierakonna toetusest presidendiks pürgivale Eiki Nestorile: seda ma pigem ei usu  (27)
20.juuli 2016 12:40
Reformierakonna esimees, peaminister Taavi Rõivas kinnitas tänases Kuku Raadio saates "Raadioekspress", et erakonna juhatus koguneb 3. augustil arutama, keda toetada presidendivalimistel. Rõivas ei usu, et Reformierakonna soosikuks nimetatakse Eiki Nestor, sõelale on jäänud Siim Kallas , Marina Kaljurand ja Urmas Paet .
Kaks leeri Reformierakonnas: suur osa toetab presidendisoosikuna Kallast, teine pool eelistab saladuslikku venitamistaktikat  (92)
20.juuli 2016 09:34
Presidendivalimisteni on tänaseks jäänud natuke üle kuu aja ning ainsana parlamendierakondadest ei ole oma selget soosikut nimetanud Reformierakond .
Reformierakonnas läheb tuliseks, presidendikandidaat otsustatakse 3. augustil  (57)
19.juuli 2016 23:55
Erakonna juhatus teeb kahe nädala pärast otsuse, kas presidendikandidaadiks saab Siim Kallas, Marina Kaljurand või Urmas Paet.
Sotside suvepäevade presidendidebatil esindab Reformierakonda Paet  (25)
19.juuli 2016 16:07
Sotsiaaldemokraatliku erakonna (SDE) nädalavahetusel toimuvatel suvepäevadel peavad nelja erakonna presidendikandidaadid debati, kus Reformierakonda üllatuslikult esindab seni Siim Kallase ja Marina Kaljuranna varju jäänud Urmas Paet .
Roomet Sõrmus: Eesti piimandust tabanud allakäik on võtnud tragöödia mõõtmed  (85)
18.juuli 2016 08:45
Maaeluministri välja pakutud kava otsida piimasektori toetamise lahendusi olemasolevate Euroopa Liidu toetuste ümberjagamise teel vähendab kõikide tootjate jaoks niigi madalaid pindalatoetusi.
Siim Kallas terrorist: kas harjume mõttega, et Eesti kõige tähtsam kaitstav objekt pole õhukaitseradar, vaid üldlaulupeo lõppkontsert?  (236)
17.juuli 2016 16:19
Jõuetu raevuga vaatame telepilti Nizzast, nagu varem vaatasime pilte Pariisist, Istanbulist ja Brüsselist. Raevule ja kättemaksusoovile lisaks hiilib ligi hirm. Kas mina või minu lähedased ei või sattuda järgmisse rahvarohkesse paika, kus luusivad pommide ja automaatidega hullumeelsed? Mida ometi teha, et islamiterrori rünnakulaine peatada?
Urmas Paet terrorist: tahetakse levitada hirmu, mis mõjutaks Euroopa senist elukorraldust  (155)
15.juuli 2016 10:18
Euroopat on vähem kui aastaga tabanud järjekordne terrorišokk ning senistele tapetutele lisanduvad kümned uued nimed. Pariis, Brüssel, Istanbul, Nizza...
Remo Holsmer lõpetab protsessimise: minu jaoks on olulisim, et kohtuvaidluses kinnitas Leedo - ma pole raha ega hüvesid küsinud!  (40)
15.juuli 2016 10:12
Minu jaoks on olulisim, et kohtuvaidluses ajalehega Postimees selgus tõde ja ma tõmban sellele teemale joone alla – Vjatšeslav Leedo kinnitas oma ütlustes kohtus, et mingit hüve või raha küsimist minu poolt pole olnud. Seetõttu ei jätka ma ka kohtus vaidlemist. Juriidika ja tegelik elu ei lähegi teinekord kokku ning ma usun Eesti kohtusüsteemi jätkuvalt edasi.
Presidendiks pürgiv Eiki Nestor: Jõks ärgu lootkugi minu häältele  (197)
13.juuli 2016 23:55
*Eesti Vabariigi presidendiks pürgiv riigikogu esimees, sotsiaaldemokraat, üle 20-aastase poliitikustaažiga Eiki Nestor näeb endal teiste presidendikandidaatidega võrreldes eelist: ta saab aru nii sellest, mida küsitakse, kui ka sellest, miks seda küsitakse. *Nestor arvab, et poliitikas peaks vähem prõmmima ning rohkem sisust rääkima ja lahendusi otsima. Prõmmimine ei vii enamasti kusagile. *Enamiku inimestega on võimalik rääkida, kuid väga suure tigedusega löödud inimeste puhul on raske loota, et neid õnnestub kaasa haarata.
Kallas ja Kaljurand jäävad pika ninaga ning riigipeaks tehakse hoopis Nestor?  (70)
13.juuli 2016 02:36
 Kas Reformierakond teeb presidendiks Eiki Nestori?  Mart Helme usub, et Edgar Savisaar seadis talle lõksu.  Miks käis Marina Kaljuranna tiimijuht Brüsselis Siim Kallase tütre jutul?
Juhtkiri: müts näpus Leedo juurde?  (20)
12.juuli 2016 23:55
Inimesi, kel on vaja Saare- või Hiiumaa ja mandri vahet sõita, lohutab vähe iroonia, et parvlaevaühenduste supi, mille keetmises on peale Juhan Partsi ja Urve Palo tagaplaanil osalenud Reformierakond, peab lõpuks ära sööma just reformierakondlasest majandusminister. Kristen Michal ei peaks keskenduma enese asjast distantseerimisele, vaid probleemi lahendamisele.
Reformierakonna suurim annetaja on Väino Kaldoja  (21)
10.juuli 2016 17:29
Reformierakond kogus 2016. aasta teises kvartalis riigieelarvest tulnud toetuse, liikmemaksude ja eraisikute annetustena 415 896 eurot, suurim eraisikust annetaja oli ettevõtja Väino Kaldoja.
Karilaid: Liisa Oviir jätkab ametis, sest Reformierakonnale on kasulik saata presidendiks ohutu sots  (143)
10.juuli 2016 09:42
Majandus- ja taristuminister ja ettevõtlusminister kasutavad mõlemad ühte ja sama maja, ühte referenti ja ühte kantslerit. Kaht ministrit lahutavad ainult kaks ust ja üks kohvimasin. Võiks arvata, et kui ühes majas on kahe nii erineva ilmavaate esindajad, siis on maja poliitilistest kirgedest tuline, aga ei. Kristen Michalit see ei sega, sest sotsidel pole ka „segavat poliitikat”.
Lugeja: mida ollakse parteipoliitilses sõjas reitingute tõstmise nimel tegema?  (15)
07.juuli 2016 16:01
Kui Eesti taasiseseisvus, siis olid eestlased kõik rõõmsad ja ühtehoidvad. Seisti käest kinni Balti ketis ning lauldi isamaalisi laule. Mis on saanud tänaseks meie vabadusest ja ühtsustundest?