DELFI KARANTIINIPÄEVIK #2 | Kas Eesti tulevik? Vaata, milline näeb välja itaallase argipäev karmis karantiinis

 (64)
Eksklusiivne video!

Eestis kehtestatud eriolukorra sisu on veel pehme, vähemalt Itaaliaga võrreldes. Seal on paljud piirkonnad täielikult isoleeritud. Koroonaviiruse levik on aga etteaimamatu ja eriolukord lubab meetmeid vastavalt olukorrale karmistada. Milline võiks välja näha kõige "mustem" stsenaarium? Milano ajakirjanik vahendab seda eksklusiivselt Delfi TV-le.

Andrea Eusebio veedab karantiini enda vanemate juures. Nende majapidamine on varustatud kõige vajalikuga elamaks üle vähemalt aprillini kestvat karantiini. Töö tõttu peab ta aga eriloa alusel linnade vahet liikuma. Videos näeb tema argihommikut välismaailmale suletud Lombardia regioonis.

Vaata siit Delfi Karantiinipäeviku esimest osa, milles näeb itaallasse kontorielu sel keerulisel ajal!

Vaata videot!

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köhapalavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!