Ruussaarega räägiti ERRi juhatusse asumisest juba poolteist nädalat tagasi

 (15)
Ainar Ruussaar
Ainar RuussaarFoto: Andres Putting

Eile ERRi juhatuse liikmeks valitud Ainar Ruussaar rääkis, et temaga arutati ERRi juhatusse tööle mineku võimalust juba poolteist nädalat tagasi, aga ühtegi kokkulepet tollal ei sõlmitud. Tollal kõneles ta mitmete inimestega ringhäälingunõukogust, ka ERRi juht Margus Allikmaaga.

See, et ringhäälingunõukogu talle eile ettepaneku tegi juhatuse liikmeks asuda, tuli talle siiski mõnevõrra ootamatult. Kuna temaga oli varem sellest räägitud, oli ta selle peale mõelnud, aga ei enamat. Ühtegi konkreetset mõtet ERRi arengu osas ta kohe öelda ei osanud, sest otsus tema tööleasumise kohta on niivõrd värske.

Ta ei osanud oma tööleasumise aega öelda, sest BNSis on tal sõlmitud juhatuse liikme tööleping ja seega saavad nad teda mõnda aega kinni hoida. "Fakt on, et asun ERRi juhatuse liikmeks," ütles Ruussaar.

Ringhäälingunõukogu otsustas eile, et suure osa toimetusega tülli läinud ERRi juht Margus Allikmaa jätkab asutuse juhina. Tüli põhjustas Allikmaa soov vallandada sporditoimetuse juhataja Marko Kaljuveer. Kaljuveeri saatus on lahtine, Ruussaare sõnul on talle küll mingi ettepanek tehtud, aga täpsemalt ei osanud ta öelda.

"See on küsimus Allikmaale," vastas ta Kaljuveeri kohta.