Margus Allikmaa

Janek Luts ehitab ERRi uut venekeelset kanalit  (61)
05.jaanuar 2015 17:07
Eesti Rahvusringhääling ( ERR ) tegi uuest aastast ajakirjanik Janek Lutsule ülesandeks käivitada uus venekeelne kanal , mille tootmiseks eraldati aasta lõpus 2,5 miljonit eurot.
Indrek Tarand: ära vaheta oma vaateid iga päev!  (33)
20.detsember 2014 03:30
„Eesti elu iseloomustab tardumus,” ütleb eurosaadik Indrek Tarand lõppevale aastale tagasi vaadates.
"Olukorrast riigis" jätkab ilma Kalle Muulita  (22)
28.november 2014 13:11
Poliitikasse mineku avalikustanud ajakirjanik Kalle Muuli ja Eesti Rahvusringhäälingu (ERR) juht Margus Allikmaa leppisid kokku, et "Olukorrast riigis" saadet Muuli enam ei tee.
Kaljuveer: Margus Allikmaa süda ei kuulu ERR-ile ja ta juhib asutust, kus teda keegi väga ei austa  (78)
23.november 2014 11:42
Tänavu aprillis ERRi sporditoimetuse juhi kohalt vabastatud Marko Kaljuveer leiab, et ERRi juhatuse esimees Margus Allikmaa juhtimisstiil on poliitiline ning tegelikult ei kuulu rahvusringhäälingu juhi süda asutusele.
Kohutav aasta viis Marko Kaljuveerilt nii töö kui poja: ta oli mu elu ja armastus...  (21)
22.november 2014 10:30
Armastatud spordiajakirjaniku Marko Kaljuveeri elus kestab aeg, millesarnast ei sooviks isegi kõige vihatumale vaenlasele. Lõppev aasta on tema jaoks üks raskemaid, kuna hüvasti tuli jätta nii armastatud poja kui sporditoimetuse juhi pikaajalise karjääriga. LP'le antud avameelses intervjuus tunnistab äsja 50-aastaseks Kaljuveer ausalt, et katsumused on tema jaoks olnud äärmiselt rängad.
Marko Kaljuveer: hingerahu on kõik, mida ma soovin  (13)
22.november 2014 07:00
Armastatud spordiajakirjaniku elus kestab aeg, millesarnast ei sooviks isegi kõige vihatumale vaenlasele. Kõigest otsesõnu rääkida on veel liiga raske.
Valitsus valis ERR-i venekeelse telekanali loomiseks kesktee  (35)
22.november 2014 03:30
Nn optimaalne variant toob uude telekanalisse 20 tundi venekeelseid omasaateid nädalas ja maksab neli miljonit eurot aastas.
Valitsus kiitis heaks ERR-i plaani venekeelse kanali loomiseks  (70)
20.november 2014 17:17
Valitsus arutas tänasel kabinetinõupidamisel venekeelse teleprogrammi loomist ning andis sellele omapoole toetuse. Lõpliku otsuse langetamiseks on rahandus- ja kultuuriministeeriumil vaja leida selgus katteallikate osas.
Maire Aunaste: kui inimene kaotab loomingulisuse, on ta surnud  (118)
15.november 2014 03:30
Selle sügise suurim poliitüllataja on Maire Aunaste. Staažikas telesaatejuht jätab oma senise suure armastuse ja sukeldub tundmatutesse vetesse. Kas ta jääb ellu?
Mis jäi 60 miljonile vaatajale läinud Jaak Joala mälestussaate kaadri taha  (99)
08.oktoober 2014 06:30
Möödunud teisipäeval näidati Venemaa ühel populaarsemal telekanalil otse-eetris Eesti laulja Jaak Joala mälestusele pühendatud saadet. Kuidas valmis saade nimega “Eesti üksiklane: kelle eest peitis end Jaak Joala?”, jutustab saates külalisena osalenud Viktoria Ladõnskaja .
HOMSES EKSPRESSIS: Mis jäi Jaak Joala mälestussaate kaadri taha  (22)
07.oktoober 2014 20:45
Möödunud teisipäeval näidati Venemaa ühel populaarsemal telekanalil otse-eetris Eesti laulja Jaak Joala mälestusele pühendatud saadet. Kuidas valmis saade nimega “Eesti üksiklane: kelle eest peitis end Jaak Joala?”, jutustab saates külalisena osalenud Viktoria Ladõnskaja .
Riigieelarves pole ERR-i venekeelsele telekanalile sentigi  (10)
30.september 2014 04:30
Ehkki valitsus otsustas paar nädalat tagasi minna edasi plaaniga luua Eesti rahvusringhäälingu juurde venekeelne telekanal, pole järgmise aasta riigieelarves kanali rajamiseks eraldatud ühtegi senti.
Riigieelarves pole ERRi venekeelse telekanali jaoks sentigi  (48)
29.september 2014 16:31
Järgmise aasta riigieelarves pole rahvusringhäälingule venekeelse telekanali rajamiseks eraldatud mitte ühtegi senti.
Allikmaa: ERRi Moskva korrespondendipunkti eelarve on 100 000 eurot aastas  (8)
29.juuli 2014 14:01
EPLile antud intervjuus ütles ERRi juhatuse esimees Margus Allikmaa , et Neeme Raua ja Anton Aleksejevi Moskvas hoidmine läheb aastas maksma umbes 100 000 eurot.
ERR tahab toimetuste juhte sagedamini vahetada  (2)
18.juuli 2014 04:30
Edaspidi oleksid juhid ametis korraga kuni viis aastat ja nad leitaks avaliku konkursiga.
FOTOD: VAATA, milline näeb välja uus raadiomaja!  (36)
11.juuli 2014 16:10
ERR avas täna uue raadiomaja, avamisel käisid kohal ka ERRi nõukogu esimees Margus Allikmaa , ERRi juhatuse liige Ainar Ruussaar , kultuuriminister Urve Tiidus ja paljud teised.
Ülo Jalaka valitud sahinad: Vallatus telemajas
11.juuni 2014 11:00
Kaks ja pool kuud pärast ERRi sporditoimetuse juhi  Marko Kaljuveeri  vallandamist ja juhatuse esimehe  Margus Allikmaa  umbusaldamise läbikukkumist paistab ringhäälingu kollektiiv lõpuks olukorra paratamatusega leppinud. Nüüd tagantjärele sahistatakse, et skandaali laineharjal toimus telemajas aga üks salaoperatsioon. See oli aprillis, kui ühise tipsutamise käigus vallatuks muutunud telestaarid sõitsid maja seitsmendale korrusele ja sodisid šefi kabinetiukse nilbusi täis. Ei Allikmaa ega ka tema opositsioon ei tea aga loost midagi. “Pean sekretäri käest uurima,” vastas Allikmaa imestunult.
ERR küsib riigilt venekeelse telekanali tegemiseks 6,5 miljonit eurot aastas  (9)
05.juuni 2014 04:30
ERR-i juhi Margus Allikmaa sõnul on nad esitanud riigile plaani, kuidas arendada venekeelse elanikkonna inforuumi Eestis. Selle maksimaalne kulu oleks 6,5 miljonit eurot aastas.
ERR küsib riigilt venekeelse telekanali tegemiseks 6,5 miljonit eurot aastas  (91)
04.juuni 2014 08:36
ERR juhi Margus Allikmaa sõnul on nad esitanud riigile plaani, kuidas arendada venekeelse elanikkonna inforuumi Eestis ja selle maksimaalne aastane kulu oleks 6,5 miljonit eurot aastas.
JÄLGI MÄNGU: Kaljuveeri ja Allikmaa peoeelne kohtumine möödus põlastavate muiete saatel  (68)
30.mai 2014 22:15
Samal ajal kui Eesti Rahvusringhäälingu töötajad pidasid Telliskivi loomelinnakus intriigidest räsitud hooaja lõpupidu, olid omavahel silmitsi seisma ka tuliste vastasseisude peategelased, kauaaegne ning nüüd vallandatud sporditoimetuse juht Marko Kaljuveer ja teda ametist eemaldanud ERRi juhatuse esimees Margus Allikmaa . Terekäsi oli Kaljuveeril küll peole ilmselt kingituseks kaasa võetud vaiba (sümboolne "vaip jalge alt ära" vihje?) all kinni, kuid võib arvata, et see Allikmaa poole ka taskus kõlkudes poleks ulatanud. Pealtnäha ei paotunud meeste suud tervitusekski - vähemalt mitte Kaljuveeri oma, kes endise kolleegi poole vaid mürgiselt naeratas, jättes Allikmaa talle pisut heitunult järele vaatama...
Astrid Kannel pälvis Valdo Pandi nimelise ajakirjanduspreemia  (29)
30.mai 2014 20:29
Rahvusringhäälingu Valdo Pandi nimeline ajakirjanduspreemia läheb tänavu ETV "Aktuaalse kaamera" saatejuhile ja toimetajale Astrid Kandlele.
Suur sõnasõda Facebookis! Kaljuveer Atonenile: Allikmaa ei armasta ringhäälingut, vaid ennast selles!  (28)
26.mai 2014 18:48
Üleeilsel õhtul, Meistrite Liiga finaali ajal, tekkis tuline diskussioon Facebookis kui omavahel ristasid piigid eelkõige reformierakondlane Meelis Atonen ja endine ETV sporditoimetuse juht Marko Kaljuveer. Põhiteemaks loomulikult Rahvusringhäälingu esimehe Margus Allikmaa kompetentsus.
TÄNA DELFIS: Indrek Tarand oponeerib ETVs debateerivate Savisaare, Ansipi ja Lauristiniga: tõestan neile, et Eesti asub siiski Euroopas!  (65)
24.mai 2014 13:05
Täna, päev enne Euroopa Parlamendi valimisi, on kell 21.40 ETV stuudios koha debateerimiseks sisse võtnud erakondade esinumbrid. Samal ajal oponeerivad  nendega ja edastavad Delfi valimisblogis oma ideid valimiste suursoosik Indrek Tarand ja EPLi valimisralli võitja Kristiina Ojuland . Sel puhul on Tarand edastanud meile oma pöördumise.
ERR-i sporditoimetuse uus juht: peame spordirahvaga dialoogi  (4)
23.mai 2014 04:30
Rivo Saarna tahab uues ametis rakendada oma kommunikatsiooni ja turunduse valdkonna kogemusi.
Ülo Jalaka valitud sahinad: Kaljuveeri väljapuksimine, uus raund  (1)
21.mai 2014 06:00
Kui Margus Allikmaa lasi lahti Marko Kaljuveeri , lepiti kokku, et ERRi sporditoimetuse uus juht valitakse avaliku konkursiga. Selleks moodustati komisjon, kuhu kuulusid sporditoimetuse esindaja, personalijuht ja juhatuse uus liige Ainar Ruussaar . Sporditoimetust pidi esindama toimetuse ajutine juht Lembitu Kuuse , aga et Lemps konkursil kandideerib, siis esindab toimetust Anu Säärits. Seejärel selgus, et nelja kandidaadi seas on ka Marko Kaljuveer. Ja ennäe – komisjoni lisandusid kohe kaks juhatuse liiget: Joel Sarv ja Margus Allikmaa… Kui suureks kasvasid nüüd Kaljuveeri šansid?
Kired EAS-i ümber ei vaibu: kas Hirvoja vallandamine oli seadusega vastuolus?  (15)
21.mai 2014 04:30
Minister Sulling nimetab küsimuse püstitust IRL-i poliitiliselt motiveeritud pahatahtlikkuseks.
Kaljuveer kandideerib uuesti spordibossiks  (4)
17.mai 2014 04:30
Eesti rahvusringhäälingu sporditoimetuse juhi ametist vabastatud Marko Kaljuveer pürgib vanale kohale tagasi.
Venekeelse inforuumi komisjoni kuuluvad teadlased, ajakirjanikud ja kapo asejuht  (18)
12.mai 2014 13:23
Kultuuriminister Urve Tiidus allkirjastas käskkirja, millega moodustas nõuandva komisjoni, mille ülesanne on venekeelse inforuumi arendamise ettepanekute kujundamine valitsusele.