Margus Allikmaa

Mis jäi 60 miljonile vaatajale läinud Jaak Joala mälestussaate kaadri taha  (99)
08.oktoober 2014 06:30
Möödunud teisipäeval näidati Venemaa ühel populaarsemal telekanalil otse-eetris Eesti laulja Jaak Joala mälestusele pühendatud saadet. Kuidas valmis saade nimega “Eesti üksiklane: kelle eest peitis end Jaak Joala?”, jutustab saates külalisena osalenud Viktoria Ladõnskaja .
HOMSES EKSPRESSIS: Mis jäi Jaak Joala mälestussaate kaadri taha  (22)
07.oktoober 2014 20:45
Möödunud teisipäeval näidati Venemaa ühel populaarsemal telekanalil otse-eetris Eesti laulja Jaak Joala mälestusele pühendatud saadet. Kuidas valmis saade nimega “Eesti üksiklane: kelle eest peitis end Jaak Joala?”, jutustab saates külalisena osalenud Viktoria Ladõnskaja .
Riigieelarves pole ERR-i venekeelsele telekanalile sentigi  (10)
30.september 2014 04:30
Ehkki valitsus otsustas paar nädalat tagasi minna edasi plaaniga luua Eesti rahvusringhäälingu juurde venekeelne telekanal, pole järgmise aasta riigieelarves kanali rajamiseks eraldatud ühtegi senti.
Riigieelarves pole ERRi venekeelse telekanali jaoks sentigi  (48)
29.september 2014 16:31
Järgmise aasta riigieelarves pole rahvusringhäälingule venekeelse telekanali rajamiseks eraldatud mitte ühtegi senti.
Allikmaa: ERRi Moskva korrespondendipunkti eelarve on 100 000 eurot aastas  (8)
29.juuli 2014 14:01
EPLile antud intervjuus ütles ERRi juhatuse esimees Margus Allikmaa , et Neeme Raua ja Anton Aleksejevi Moskvas hoidmine läheb aastas maksma umbes 100 000 eurot.
ERR tahab toimetuste juhte sagedamini vahetada  (2)
18.juuli 2014 04:30
Edaspidi oleksid juhid ametis korraga kuni viis aastat ja nad leitaks avaliku konkursiga.
FOTOD: VAATA, milline näeb välja uus raadiomaja!  (36)
11.juuli 2014 16:10
ERR avas täna uue raadiomaja, avamisel käisid kohal ka ERRi nõukogu esimees Margus Allikmaa , ERRi juhatuse liige Ainar Ruussaar , kultuuriminister Urve Tiidus ja paljud teised.
Ülo Jalaka valitud sahinad: Vallatus telemajas
11.juuni 2014 11:00
Kaks ja pool kuud pärast ERRi sporditoimetuse juhi  Marko Kaljuveeri  vallandamist ja juhatuse esimehe  Margus Allikmaa  umbusaldamise läbikukkumist paistab ringhäälingu kollektiiv lõpuks olukorra paratamatusega leppinud. Nüüd tagantjärele sahistatakse, et skandaali laineharjal toimus telemajas aga üks salaoperatsioon. See oli aprillis, kui ühise tipsutamise käigus vallatuks muutunud telestaarid sõitsid maja seitsmendale korrusele ja sodisid šefi kabinetiukse nilbusi täis. Ei Allikmaa ega ka tema opositsioon ei tea aga loost midagi. “Pean sekretäri käest uurima,” vastas Allikmaa imestunult.
ERR küsib riigilt venekeelse telekanali tegemiseks 6,5 miljonit eurot aastas  (9)
05.juuni 2014 04:30
ERR-i juhi Margus Allikmaa sõnul on nad esitanud riigile plaani, kuidas arendada venekeelse elanikkonna inforuumi Eestis. Selle maksimaalne kulu oleks 6,5 miljonit eurot aastas.
ERR küsib riigilt venekeelse telekanali tegemiseks 6,5 miljonit eurot aastas  (91)
04.juuni 2014 08:36
ERR juhi Margus Allikmaa sõnul on nad esitanud riigile plaani, kuidas arendada venekeelse elanikkonna inforuumi Eestis ja selle maksimaalne aastane kulu oleks 6,5 miljonit eurot aastas.
JÄLGI MÄNGU: Kaljuveeri ja Allikmaa peoeelne kohtumine möödus põlastavate muiete saatel  (68)
30.mai 2014 22:15
Samal ajal kui Eesti Rahvusringhäälingu töötajad pidasid Telliskivi loomelinnakus intriigidest räsitud hooaja lõpupidu, olid omavahel silmitsi seisma ka tuliste vastasseisude peategelased, kauaaegne ning nüüd vallandatud sporditoimetuse juht Marko Kaljuveer ja teda ametist eemaldanud ERRi juhatuse esimees Margus Allikmaa . Terekäsi oli Kaljuveeril küll peole ilmselt kingituseks kaasa võetud vaiba (sümboolne "vaip jalge alt ära" vihje?) all kinni, kuid võib arvata, et see Allikmaa poole ka taskus kõlkudes poleks ulatanud. Pealtnäha ei paotunud meeste suud tervitusekski - vähemalt mitte Kaljuveeri oma, kes endise kolleegi poole vaid mürgiselt naeratas, jättes Allikmaa talle pisut heitunult järele vaatama...
Astrid Kannel pälvis Valdo Pandi nimelise ajakirjanduspreemia  (29)
30.mai 2014 20:29
Rahvusringhäälingu Valdo Pandi nimeline ajakirjanduspreemia läheb tänavu ETV "Aktuaalse kaamera" saatejuhile ja toimetajale Astrid Kandlele.
Suur sõnasõda Facebookis! Kaljuveer Atonenile: Allikmaa ei armasta ringhäälingut, vaid ennast selles!  (28)
26.mai 2014 18:48
Üleeilsel õhtul, Meistrite Liiga finaali ajal, tekkis tuline diskussioon Facebookis kui omavahel ristasid piigid eelkõige reformierakondlane Meelis Atonen ja endine ETV sporditoimetuse juht Marko Kaljuveer. Põhiteemaks loomulikult Rahvusringhäälingu esimehe Margus Allikmaa kompetentsus.
TÄNA DELFIS: Indrek Tarand oponeerib ETVs debateerivate Savisaare, Ansipi ja Lauristiniga: tõestan neile, et Eesti asub siiski Euroopas!  (65)
24.mai 2014 13:05
Täna, päev enne Euroopa Parlamendi valimisi, on kell 21.40 ETV stuudios koha debateerimiseks sisse võtnud erakondade esinumbrid. Samal ajal oponeerivad  nendega ja edastavad Delfi valimisblogis oma ideid valimiste suursoosik Indrek Tarand ja EPLi valimisralli võitja Kristiina Ojuland . Sel puhul on Tarand edastanud meile oma pöördumise.
ERR-i sporditoimetuse uus juht: peame spordirahvaga dialoogi  (4)
23.mai 2014 04:30
Rivo Saarna tahab uues ametis rakendada oma kommunikatsiooni ja turunduse valdkonna kogemusi.
Ülo Jalaka valitud sahinad: Kaljuveeri väljapuksimine, uus raund  (1)
21.mai 2014 06:00
Kui Margus Allikmaa lasi lahti Marko Kaljuveeri , lepiti kokku, et ERRi sporditoimetuse uus juht valitakse avaliku konkursiga. Selleks moodustati komisjon, kuhu kuulusid sporditoimetuse esindaja, personalijuht ja juhatuse uus liige Ainar Ruussaar . Sporditoimetust pidi esindama toimetuse ajutine juht Lembitu Kuuse , aga et Lemps konkursil kandideerib, siis esindab toimetust Anu Säärits. Seejärel selgus, et nelja kandidaadi seas on ka Marko Kaljuveer. Ja ennäe – komisjoni lisandusid kohe kaks juhatuse liiget: Joel Sarv ja Margus Allikmaa… Kui suureks kasvasid nüüd Kaljuveeri šansid?
Kired EAS-i ümber ei vaibu: kas Hirvoja vallandamine oli seadusega vastuolus?  (15)
21.mai 2014 04:30
Minister Sulling nimetab küsimuse püstitust IRL-i poliitiliselt motiveeritud pahatahtlikkuseks.
Kaljuveer kandideerib uuesti spordibossiks  (4)
17.mai 2014 04:30
Eesti rahvusringhäälingu sporditoimetuse juhi ametist vabastatud Marko Kaljuveer pürgib vanale kohale tagasi.
Venekeelse inforuumi komisjoni kuuluvad teadlased, ajakirjanikud ja kapo asejuht  (18)
12.mai 2014 13:23
Kultuuriminister Urve Tiidus allkirjastas käskkirja, millega moodustas nõuandva komisjoni, mille ülesanne on venekeelse inforuumi arendamise ettepanekute kujundamine valitsusele.
Toomas Lepp: Eesti vajab oma Vene telekanalit, aga mitte juhimiskriisis ERRi juurde
11.mai 2014 14:15
On kohustus ja ainult üks võimalus teha Eestis venekeelset telekanalit. See peab olema normaalne iseseisev informatsioonikanal, mis räägib Eesti elust ja siin elavate venelaste elust vene keeles.
Kross: uue venekeelse telekanali loomisel tuleks rakendada grusiinide kogemust ja Venemaa ajakirjanikke  (82)
10.mai 2014 14:52
Lõpuks ometi on alanud tõsimeelne arutelu venekeelse telekanali rajamise üle Balti riikide vene elanikkonna jaoks.
Marko Kaljuveer on ERRis juhtunu koha pealt endiselt kidakeelne: õigete asjade eest tuleb seista!  (4)
09.mai 2014 14:00
Tuline kriis ERRi kolmnurgas Margus Allikmaa , Marko Kaljuveer , Hanno Tomberg on lõppenud. 21. aprillil sunniti lahkuma sporditoimetuse liider Marko Kajuveer, 1. juunil on viimane tööpäev ERRi juhatuse liikmel Hanno Tombergil.
Indrek Tarand tahab ETV eurodebatile koos Ansipi, Savisaare, Lauristiniga: loe tema ja ERRi juhtkonna kirjavahetust!  (176)
04.mai 2014 12:28
Euroopa Parlamendi liige ja ka järgmise Euroopa Parlamendi koosseisu pürgiv Indrek Tarand tahab osaleda päev enne valimisi ETVs korraldatavas erakondade esinumbrite debatis, vaatamata, et on üksikkandidaat. ERRi juht Margus Allikmaa tahaks teda kodanikuna seal näha, aga reeglid ei võimalda.
Margus Allikmaa: venekeelse telekanali avamine vajab pika perspektiiviga poliitilist otsust ja 2,5 miljonit eurot aastas  (48)
28.aprill 2014 12:54
Eesti Rahvusringhäälingu juhatuse esimehe  Margus Allikmaa sõnul on venekeelse telekanali avamiseks vaja poliitilist otsust, mis on tehtud pika perspektiiviga. Igapäevaselt mõnetunnise programmi tootmisele kuluks 2,5 miljonit eurot aastas.
Kevadine suurpuhastus Eesti moodi: toad kodus korda ja prügi metsa alla  (74)
28.aprill 2014 04:30
Kümnendiga on Eesti loodus küll puhtamaks saanud, kuid murekoht on ikka linnaäärsed metsad.
Ringhäälingunõukogu liikmed näevad Allikmaa jätkamist erinevalt: totaalsest usaldamatusest töörahu ootuseni  (7)
27.aprill 2014 19:17
Küsisime RHNi liikmetelt, kui loogiliseks nad siiski peavad Margus Allikmaa jätkamist ERRi juhatuse esimehena, kui nõukogu juht Agu Uudelepp saatis ERRi kollektiivile kirja, mis karjus kriitikast ja usaldamatusest organisatsiooni juhi vastu. Meile vastanud IRLi ja SDE esindajad näevad olukorda väga erinevalt.
Lembitu Kuuse: olen praegu nii-öelda mängiv treener  (9)
25.aprill 2014 04:30
Teisipäeval ERR -i sporditoimetuse juhi kohusetäitjaks nimetatud Lembitu Kuuse (63) kirg on alati olnud reporteritöö, kuid osakonna patrioodina on ta valmis ka suure laeva enda tüürida võtma.
Venekeelne telekanal nõuaks igalt Balti riigilt aastas 2,5 miljonit eurot  (43)
24.aprill 2014 22:49
Ukraina sündmustest alguse saanud idee luua Balti ühine avalik-õiguslik venekeelne telekanal võtab kuju - mõtte autorid, Läti Televisiooni esindajad said täna toetuse ERR -i juhatuselt, varem oli neid toetanud Leedu televisioon.
Avalik pöördumine: tuleb astuda samme Venemaa kõrvaldamiseks eelseisvalt Eurovisiooni lauluvõistluselt  (113)
24.aprill 2014 10:25
Hardo Aasmäe ja Juku-Kalle Raid, kes mõlemad kandideerivad Euroopa Parlamendi valimistel Iseseisvuspartei nimekirjas, saatsid ERRi juhtidele avaliku kirja, milles teevad ettepaneku astuda samme Venemaa kõrvaldamiseks eelseisvalt Eurovisiooni lauluvõistluselt. Alljärgnevalt Aasmäe ja Juku-Kalle pöördumine.