Margus Allikmaa

Avalik pöördumine: tuleb astuda samme Venemaa kõrvaldamiseks eelseisvalt Eurovisiooni lauluvõistluselt  (109)
24.aprill 2014 10:25
Hardo Aasmäe ja Juku-Kalle Raid, kes mõlemad kandideerivad Euroopa Parlamendi valimistel Iseseisvuspartei nimekirjas, saatsid ERRi juhtidele avaliku kirja, milles teevad ettepaneku astuda samme Venemaa kõrvaldamiseks eelseisvalt Eurovisiooni lauluvõistluselt. Alljärgnevalt Aasmäe ja Juku-Kalle pöördumine.
ERR-i sporditoimetuse juhi kohusetäitjaks saab Lembitu Kuuse  (20)
22.aprill 2014 17:48
ERR-i sporditoimetuse juhikohused võtab Marko Kaljuveeri lahkumise järel üle toimetuse vastutav toimetaja, saatejuht ja reporter Lembitu Kuuse .
Kaljuveeri hilinenud kompromissettepanek ei sobinud Allikmaale  (7)
22.aprill 2014 04:30
Eile ametist priiks saanud Eesti rahvusringhäälingu ( ERR ) sporditoimetuse endine juhataja Marko Kaljuveer pakkus enda mantlipärijaks Hanno Tombergi . ERR-i juhatuse esimees Margus Allikmaa lükkas selle ettepaneku tagasi.
Allikmaa: minu tagasiastumine oleks olnud ebaõiglane  (68)
21.aprill 2014 20:16
Küsimusele, kas ERRi juhatuse esimehel Margus Allikmaal pole kordagi käinud peast läbi mõtet, et astuda ise tagasi, vastas ta, et on igasuguseid mõtteid mõelnud, kuid tagasiastumine oleks talle tundunud "ebaõiglane".
ETV peatoimetaja Heidi Pruuli: Allikmaa jätkamine jätab paljude inimeste hinge ebaõigluse tunde  (50)
21.aprill 2014 18:03
Rahvusringhäälingu ( ERR ) nõukogu jättis eelmisel teisipäeval ametisse töötajatega konflikti sattunud juhatuse esimehe Margus Allikmaa , ent selline otsus jätab paljude inimeste hinge ebaõigluse tunde.
Allikmaa kinnitusel pakkus Kaljuveer kompromissi, mis polnud vastuvõetav  (17)
21.aprill 2014 17:40
ERRi juhatuse esimehe Margus Allikmaa sõnul pakkus sporditoimetuse kauaaegne juht Marko Kaljuveer kompromissi, et on valmis produtsendi koha vastu võtma, kui juhatuse liige Hanno Tomberg asub sporditoimetuse uueks juhiks.
Marko Kaljuveeri ja ERRi töösuhe lõppes täna  (78)
21.aprill 2014 14:10
Täna lõpetas ERR töölepingu kauaaegse sporditoimetuse juhi Marko Kaljuveeriga, kes tõmbab lahkudes endaga kaasa ka tema kaitseks juhatuses välja astunud Hanno Tombergi.
Allikmaa kinnitab: Kaljuveer ei andnud tähtajaks vastust  (44)
19.aprill 2014 17:51
Rahvusringhäälingu juhatuse esimehe Margus Allikmaa sõnul ERR -i sporditoimetust viimaseid päevi juhtiv  Marko Kaljuveer uue töökoha pakkumist (sporditoimetuse produtsent) vastu ei võtnud.
Viis hämmastavat tähelepanekut Agu Uudelepa kirjast ERRi rahvale: Allikmaa ei ole suhtleja, ajakirjanik, teda telemajas ei armastata,... aga ametisse jätame!  (55)
18.aprill 2014 10:16
Suhtekorraldusspetsialistist RHNi nõukogu esimees Agu Uudelepp saatis teisipäeval pärast nõukogu ja juhatuse koosistumist ERRi töötajatele kirja, mida võttis analüüsida EPLi ja Delfi arvamustoimetus. Kiri on oma sisult, retoorikalt ja organisatsioonide juhtimise teooriaid arvestades uskumatu - Uudelepa kirjas ei ole selgust, julgustust ega visiooni.
Uudelepa kiri ERRi töötajatele: mul on kahju ja vastik tunne, et asjad läksid niikaugele  (51)
17.aprill 2014 11:53
ERRi nõukogu esimees Agu Uudelepp kirjutas teisipäeva õhtul peale ringhäälingunõukogu istungit ERRi töötajatele kirja, milles selgitas, miks ei lastud ametist lahti töötajate usalduse kaotanud ERRi juht Margus Allikmaad. Uudelepp lootis, et uueks juhatuse liikmeks nimetatud Ainar Ruussaar suudab asutuses töörahu taastada.
Nädala sõna: Bromanss  (1)
17.aprill 2014 06:00
Empaatiline, mitteseksuaalne suhe kahe või enama mehe vahel (vt ka grupibromanss).
Ruussaar ei tea veel, mida ERR-is ette võtta tahab  (4)
17.aprill 2014 04:30
ERR -i juhatuse liikmeks valitud Ainar Ruussaar rääkis, et temaga arutati ERR-i tööle mineku võimalust juba poolteist nädalat tagasi, aga ühtegi kokkulepet ei sõlmitud.
Ruussaarega räägiti ERRi juhatusse asumisest juba poolteist nädalat tagasi  (15)
16.aprill 2014 11:46
Eile ERRi juhatuse liikmeks valitud Ainar Ruussaar rääkis, et temaga arutati ERRi juhatusse tööle mineku võimalust juba poolteist nädalat tagasi, aga ühtegi kokkulepet tollal ei sõlmitud. Tollal kõneles ta mitmete inimestega ringhäälingunõukogust, ka ERRi juht Margus Allikmaaga.
Allikmaa tõi Ruussaare ERR-i päästma  (2)
16.aprill 2014 04:30
ERR -i nõukogu otsustas eile õhtul anda juhatuse esimehele Margus Allikmaale uue võimaluse siluda mõranevat usaldust, mispeale Allikmaa tõi rahvusringhäälingut päästma BNS -i vastutava peatoimetaja Ainar Ruussaare .
DELFI VIDEO: Margus Allikmaa tõi Ainar Ruussaare ERRi päästma  (16)
15.aprill 2014 21:47
ERRi nõukogu otsustas täna anda juhatuse esimehele Margus Allikmaale uue võimaluse siluda töötajate ja juhatuse vahel mõranenud usaldust, mispeale Allikmaa tõi ERRi päästma Ainar Ruussaare uudisteagentuurist BNS.
DELFI VIDEO ja FOTOD: ERR nõukogu otsustas: Allikmaa jätkab juhina, Ainar Ruussaarest saab Tombergi asendaja  (69)
15.aprill 2014 16:16
ERR nõukogu kogunes täna kell 16 korralisele koosolekule, mille päevakorras on majandusaasta aruande kinnitamine, reklaami ja sponsorteabe taotlused teiseks poolaastaks ning Gonsiori 21 arenduse seis. Kõige olulisem küsimus oli aga tegelikult selles, kas praegune juhatuse esimees Margus Allikmaa jätkab või mitte.
ERRi nõukogus võib Mart Luige asemel koha sisse võtta Hagi Šein?  (24)
15.aprill 2014 14:52
Delfile teadaolevalt võib tänane rahvusringhäälingu (ERR) nõukogu juhatuse esimehe kohalt maha hääletada ERRi juhatuse esimehe Margus Allikmaa , kuid häälte kokkusaamise tingimuseks on nõukogusse praegusele BMFi meediaõppejõule Hagi Šeinile koha tagamine.
Igor Gräzin: ERRi juhiks võiks sobida kümneid inimesi  (12)
15.aprill 2014 13:56
Tänase rahvusringhäälingu nõukogu koosoleku eel ütles nõukogu liige Igor Gräzin, et praeguseks teada on vaid nii palju, et kaks inimest ERRist lahkuvad. Ülejäänud on veel hoolimata erinevatest spekulatsioonidest hetkel lahtine.
ERR-i nõukogu arutab sisetüli kõrval kolme spordiülekande juurde reklaami lubamist  (2)
14.aprill 2014 04:30
Rahvusringhäälingu nõukogu homsel koosolekul arutatakse Marko Kaljuveeri jätkamist.
ERRi nõukogu arutab Kaljuveeri-küsimuse kõrval taas reklaami lubamist spordiülekannete juurde  (28)
13.aprill 2014 08:42
Rahvusringhäälingu nõukogu 15. aprilli koosolek saab olema äärmiselt töine. Lisaks ERRi sisetüli lahendamisele on juhatuse ettepanekul päevakorda lülitatud ka arutelu sponsorteabe lubamise üle meeste korvpallikoondise sõprusmängude ning kergejõustiku ja vehklemise suurturniiride ülekannete juurde.
VANA KULD: Rahvusringhäälingul kamaluga juhte. Head ajad?  (34)
08.aprill 2014 08:20
Eesti Ekspress vaatles kaks aastat tagasi Margus Allikmaa juhitud Rahvusringhäälingu struktuuri ning leidis tavatult palju tähtsaid juhtivtegelasi ja nõunikke, pluss täispalgaga eetikaspetsialisti. Meenutame lisaks, et riigile kuuluv ettevõte planeeris Tondile miljardikroonist klaashoonet, mille mõju saadete kvaliteedile ei suudetud maksumaksjale selgitada.
Janek Mäggi ERR-ist: vaid kehv alaliit usub, et onupojapoliitikalik doping teeb tema alast kuninglikuma  (33)
05.aprill 2014 20:15
Eesti avaliku sektori juhtimiskultuuris on tekkimas uus paradigma – mitte juht ei vali alluvaid, vaid alluvad valivad juhi.
Marko Kaljuveer: Allikmaa kompromiss on vastuvõetamatu, asi pole vaid sporditoimetuses  (126)
04.aprill 2014 19:03
Täna toimunud Eesti Rahvusringhäälingu juhatuse liikmete ja ETV sporditoimetuse kohtumisel pakkus juhatuse esimees Margus Allikmaa välja kompromissi, mille kohaselt jätkaks Marko Kaljuveer sporditoimetuse juhtimist piiratud volitustega.
Allikmaa pakkus sporditoimetusele kompromissi, mis jätaks Kaljuveeri ametisse  (57)
04.aprill 2014 17:06
Täna pärastlõunal kohtusid Eesti Rahvusringhäälingu juhatuse liikmed ETV sporditoimetusega. Poolteist tundi kestnud kohtumisel pakkus juhatuse esimees Margus Allikmaa välja kompromissvariandi, mille kohaselt jääks sporditoimetuse senine juht Marko Kaljuveer toimetust juhtima piiratud volitustega.
ERRi eetikanõunik EOK ja alaliitude kriitikast: jutud, et sellised kirjad on toimetuse vabaduse rikkumine, võiks ära unustada  (5)
04.aprill 2014 13:53
Rahvusringhäälingu eetikanõunik Tarmu Tammerk leiab, et hiljuti spordialaliitude ja Eesti olümpiakomitee ( EOK ) saadetud kriitiline kiri ERRi sporditoimetuse tegevuse kohta on täiesti loomulik survegruppide tegevus seista oma eriala või valdkonna kajastamise eest.
ERR-i nõukogu halastas: Allikmaale jäi sisetüli lahendamiseks veel üks päev  (32)
04.aprill 2014 04:30
Rahvusringhäälingu juhile anti suhete silumiseks aega, töötajate silmis see tema usaldust ei taasta.
Agu Uudelepp: ERRi töötüli tuleb lahendada maja sees  (12)
03.aprill 2014 15:38
Rahvusringhäälingu ( ERR ) nõukogu esimehe Agu Uudelepa sõnul väljendas nõukogu veendumust, et ERRis nädal tagasi tekkinud konflikt tuleb esmajärjekorras lahendada maja sees.
DELFI VIDEO: Heidi Pruuli: ERRi probleemid on palju suuremad kui Kaljuveeri ja Allikmaa vastasseis  (58)
03.aprill 2014 14:34
ETV peatoimetaja Heidi Pruuli sõnul üritatakse ERRis leida veel normaalset toimivat kompromissi, kuid ta tõdes samas, et antud oludes on see keeruline, sest probleemid on palju suuremad kui sporditoimetuse juhi Marko Kaljuveeri ja tippjuhi ehk juhatuse esimehe Margus Allikmaa vastasseis.
ERR nõukogul puudub seaduslik alus Allikmaa vabastamiseks  (67)
03.aprill 2014 13:16
Rahvusringhäälingu nõukogul puudub seaduslik alus töötajate usalduse kaotanud juhatuse esimehe Margus Allikmaa tagasikutsumiseks, sest sellist punkti pole lihtsalt rahvusringhäälingu seaduses.