Reformierakond esitas Tartu linnapea kandidaadiks Urmas Kruuse

 (14)
SDE-Yldkogu-074
SDE-Yldkogu-074Foto: Jassu Hertsmann

Eile kogunenud Reformierakonna Tartu piirkonna üldkogu valis Reformierakonna Tartu linnapeakandidaadiks Urmas Kruuse, kes on linna edukalt juhtinud kuus aastat.

“Tartu on ja jääb parima elukeskkonnaga linnaks Eestis. Mina näen Tartus igapäevase elukvaliteedi mõttes positiivset alternatiivi meie pealinnale. Olen uhke selle üle, et mu kodulinn on tõeline tõmbekeskus mitte ainult tartumaalaste ja lõunaeestlaste, vaid üha enam ka tallinlaste jaoks,” sõnas Urmas Kruuse pärast valimistulemuste selgumist.

Oma üldkogul peetud kõnes sõnas linnapeakandidaat, et peab oluliseks Tartu kui Eesti parima elukeskkonnaga linna kontseptsioonis edasiliikumist.

Urmas Kruuse lisas: „Eelseisval valitsemisperioodil on Reformierakonna jaoks olulisteks väljakutseteks Tartu hariduslik innovatsioon, linnakodanike asjaajamise lihtsustamine ning kaaslinlaste suurem kaasamine otsustusprotsessidesse. Pöörame ka kõrgendatud tähelepanu linlaste sportimis– ning vaba aja veetmise võimaluste parendamisele, sotsiaalküsimuste lahendamisele ning vanade ja noorte toimetulekule.“