DELFI SUUR VALIMISDEBATT: Rõivas: kui Edgar peaks valimised võitma, siis esimese asjana ta helistab Svenile. Mikser: ta helistab ilmselt hoopis Rosimannusele

 (402)
Blogi ja video
Delfi peaministrikandidaatide debatt
Delfi peaministrikandidaatide debattFoto: Eero Vabamägi

Kolmapäeval toimus Delfi ja Eesti Päevalehe toimetuses peaministrikandidaatide valimiseelne debatt, kuhu kutsutud kuue soosikuks peetava erakonna esindajad. Delfi tegi debatist teksti- ja pildipõhise otseülekande.

Delfi ja Eesti Päevalehe toimetuses reastusid üles tähtsamate erakondade poliitikud, et valijale tõestada, kes neist on Eestile parim peaminister. Debatile olid kutsutud ja oma osalemist kinnitanud Juhan Parts IRList, Sven Mikser SDEst, Taavi Rõivas Reformierakonnast, Mart Helme EKREst ja Andres Herkel Vabaerakonnast. Keskerakonna peaministrikandidaat Edgar Savisaar loobus osalemisest.

Seotud lood:

Delfi ja Eesti Päevalehe peaministrikandidaatide debatti juhtisid Eesti Päevalehe ja Delfi ajakirjanikud Tuuli Jõesaar ja Madis Vaikmaa.


Juttu tuli sisejulgeolekust, maksudest, sotsiaalpoliitikast ja veel paljust muust. Samuti tekitas teravat arutelu näiteks vabatahtlikke kaasamine politsei-ja päästetöös.

LOE altpoolt blogist, mis debatil toimus ja millised olid debati jälgijate muljed!

Anna ka hinnang, kes sinu arvates debatil kõige paremini esines!