Pärnu linnapea Toomas Kivimägi liitus Reformierakonnaga ja kandideerib riigikogu valimistel

 (48)

Toomas Kivimägi ja pärnu lv_27
Foto: Ago Tammik

Reformierakonnaga on otsustanud liituda Pärnu linnapea Toomas Kivimägi, kes kandideerib Reformierakonna nimekirjas 2015. aasta Riigikogu valimistel.

„Minu jaoks on Reformierakonnaga liitumiseks kaks peamist põhjust. Esiteks maailmavaade, sest olen ka ise liberaal. Teiseks põhjuseks on see, et Reformierakond on olnud valitsuses ja kujundanud Eesti riigi nägu pikka aega. Pean ülimalt tõenäoliseks, et Reformierakond on valitsuses ka peale märtsis toimuvaid riigikogu valimisi. Liitudes Reformierakonnaga näen ma rohkem võimalusi esindada nii Eesti kui ka Pärnu linna ja maakonna huve,“ ütles Kivimägi.

Kivimägi kinnitusel kandideerib ta riigikogusse. „Minu jaoks on huvipakkuvamad majandusteemad, konkreetsemalt infrastruktuuriga seonduvad. Minu enese jaoks on üks suuremaid väljakutseid selles vallas kindlasti Rail Baltic, mis on ennekõike Eesti kui terve riigi huvi, aga katab ka Pärnu linna ja maakonna huve,“ lausus Kivimägi.

Loe veel

"Teine infrastruktuuriga seotud väljakutse on Via Baltica, mille sõiduradade arv on jäänud ajale kõvasti jalgu. Autode hulk on viimasel kümnendil hüppeliselt kasvanud, mistõttu selle rahvusvahelise maantee liiklusohtlikkus on lubamatult kasvanud. Midagi õnnestub ehk teha juba järgmisel aastal, aga suuremad muutused ei sünni siin üleöö. Eelduseks on konkreetne ajakava kitskohtade lahendamiseks, mitte probleemide lükkamine määramatusse," märkis Pärnu linnapea, lisades, et peale majandusteemade huvitab teda ka spordi ja kultuuriga seonduv.

161 500€
Tallinn, Korter
179 900€
Tallinn, Korter
126 500€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
295 000€
Harku vald, Maja
Otse omanikult!
83 000€
Tallinn, Korter
166 000€
Tallinn, Suvila
158 000€
Tallinn, Korter
243 000€
Tallinn, Majaosa
209 000€
Kiili vald, Majaosa
189 000€
Harku vald, Korter

119 900€
Saue vald, Korter
159 900€
Tallinn, Korter
174 900€
Saue vald, Majaosa
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare