Meelis Pai: Savisaart mürgitati, seepärast tuleb luua valimisnimekiri

 (254)

KÜLM KOHT: Meelis Pai kinnitab, et Linnahalli kunstilise juhi amet ei ole soe koht.
KÜLM KOHT: Meelis Pai kinnitab, et Linnahalli kunstilise juhi amet ei ole soe koht.Madis Veltman

Kui Eestis juba kunstliku lihasööjabakteriga tipp-poliitikuid kõrvaldatakse, tuleb panna kokku oma valimisnimekiri, selgitab endine kultuurijuht Meelis Pai vajadust värske poliitilise jõu järele.

Üks Yana Toomi täna esitletava võimaliku valimisnimekirjaga seotud isikutest on Delfi andmetel endine Salme kultuurikeskuse ja Linnahalli juht, arusaamatustega lahkunud Meelis Pai. Tema sõnul tõukas hulka keskerakondlasi, volikogu liikmeid ja ärimehi valimisnimekirja moodustama Keskerakonna endise liidri Edgar Savisaare raske haigus.

Nimelt usub Meelis Pai, et Edgar Savisaar ei saanud teda ratastooli aheldanud bakterit mitte juhuslikult, vaid tegemist oli hoopis tahtliku mürgitamisega, isegi kunstliku lihasööja-bakteriga. „Kui selliste vahenditega kõrvaldatakse Eestis tippoliitikuid, siis tuleb midagi ette võtta,“ ütles Pai Delfile.

Loe veel

Kui suurt osa valimisnimekirja osalistest just selline usk kannustab, pole teada, ent Pai sõnul käivad praegu väga suures seltskonnas – gruppi kuulub üle saja inimese – arutelud, kuidas leida tõendeid tahtliku mürgitamise kohta ja kuidas poliitilisel rindel edasi minna. "Ma usun, et paljud volikogu liikmed liituvad, kui valimisliit moodustatakse," lisas Pai. Esimesed konkreetsed kohtumised peaks leidma aset juba juulis.

243 000€
Tallinn, Majaosa
229 000€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
209 000€
Kiili vald, Majaosa
152 000€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
155 000€
Tallinn, Korter
229 500€
Tallinn, Korter
120 000€
Tallinn, Korter
90 000€
Tallinn, Korter
180 000€
Tallinn, Korter
70 000€
Tallinn, Korter

249 900€
Harku vald, Korter
199 900€
Harku vald, Korter
259 900€
Tallinn, Korter
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare