Hääletus

Iga korvpallifänn saab hääletada meelepärase mängija poolt (2 tagamängijat, 2 ääremängijat ning tsenter). Hääletus toimus kuni 31. detsember, peale mida  selgub igale positsioonile TOP10. 03. jaanuar algab uus hääletus nende vahel, kes on jõudnud  valitute hulka. Teine hääletusvoor kestab kuni 13. jaanuarini.  Nendest enim hääli saanud pallurist moodustuvadki 16. veebruaril Tähtede mängul algviisik.

Seitse pingilt alustavat meistriliiga tähte valivad endale meeskondadesse peatreenerid ise.

Teise vooru hääletamistulemused

Hääletanuid 1526 Andmed seisuga 15.01.2019 17:00

* Korraldajal on õigus muudatusi sisse viia mängijate tervisliku ja/või lepingu tingimustest tulenevatel põhjustel.

Tagamängijad:

  1. Janari Jõesaar (705) BC Kalev/Cramo
  2. Chavaugn Lewis (402) BC Kalev/Cramo
  3. Jānis Kaufmanis (389) VALMIERA GLASS VIA
  4. Rihards Lomažs (331) BK Ventspils
  5. Dominique Hawkins (252) AVIS UTILITAS Rapla
  6. Martin Dorbek (218) BC Kalev/Cramo
  7. Branko Mirkovic (207) BC Kalev/Cramo
  8. Sven Kaldre (204) AVIS UTILITAS Rapla
  9. Arnas Velicka (202) Tartu Ülikool
  10. Tanel Sokk (142) BC Kalev/Cramo

Ääremängijad:

  1. Kristjan Kangur (689) BC Kalev/Cramo
  2. Mareks Mejeris (562) VEF Riga
  3. Ivan Almeida (362) BC Kalev/Cramo
  4. Ervins Jonats (320) AVIS UTILITAS Rapla
  5. Indrek Kajupank (308) AVIS UTILITAS Rapla
  6. Janar Talts (281) Tallinna Kalev/TLÜ
  7. Julius Kazakauskas (163) Tartu Ülikool
  8. Gregor Arbet (136) TALTECH
  9. Kregor Hermet (118) Tartu Ülikool
  10. Mihkel Kirves (113) Pärnu Sadam

Keskmängijad:

  1. Arnett Moultrie (280) BC Kalev/Cramo
  2. Reggie Lynch (279) BC Kalev/Cramo
  3. Ronalds Zakis (219) BK Ventspils
  4. Bamba Fall (167) Tallinna Kalev/TLÜ
  5. Klāvs Dubults (164) VALMIERA GLASS VIA
  6. Kristjan Kitsing (139) BC Kalev/Cramo
  7. Hunter Mickelson (111) AVIS UTILITAS Rapla
  8. Steve Zack (70) VEF Riga
  9. Karl-Martin Kask (62) Pärnu Sadam
  10. Ronald Delph (35) AVIS UTILITAS Rapla

Programm

16:00 Avatakse uksed
17:00 Treenerite ja mängijate platsile saabumine
17:10 Tähtede Mäng I
17:20 Ballzy Skills challenge
17:40 Tähtede Mäng II
17:50 Vaheshow/esinemine, 3-punkti viskevõistlus
18:20 Tähtede Mäng III
18:30 Pealtpaneku võistlus, treenerite viskevõistlus
18:55 Tähtede Mäng IV
19:05 Autasustamine

Õhtujuht: Sandis Miltovics (Läti) ja Kalev Kruus (Eesti).

* Korraldajatel on õigus teha ajakavas muudatusi.