Tallinnast pärit Jaan paljastab, kuidas kaotas kiiresti ja lihtsalt 15 kilogrammi


Tallinnast pärit Jaan paljastab, kuidas kaotas kiiresti ja lihtsalt 15 kilogrammi
monacofit.com

„Kolm kuud tagasi, kui ennast peeglist vaatasin, minu enesekindlus langes. Siis aga hakkas mu sõber mind veenma, et liituksin salenemisprogrammiga, mida kasutavad ka paar Eesti kuulsust. Ma ei uskunud sellesse, kuid pärast kolme kuud on minu arvamus hoopis teine. Te vaid vaadake mind,“ inspireerib Tallinnast pärit Jaan Delfi lugejaid.

Jaan, mis on muutunud pärast selle efektiivse programmi kasutama hakkamist?

Loomulikult on parim see, et kaal hakkas langema juba esimesel nädalal. Peale selle oli mul üha rohkem energiat. Minu vööümbermõõt vähenes iga päevaga ja varsti hakkasin nägema ka oma lihaseid.

Kokkuvõttes olen just seda meetodit kasutades kaotanud 15 kilogrammi ja ma ei kavatsegi peatuda, sest pikaaegne unistus sixpack'ist on juba käega katsutav. Olen pidanud kogu oma garderoobi välja vahetama. Endise XL-suuruse asemel kannan nüüd M-suuruses rõivaid ja lõpuks ometi saan kanda mulle meeldivaid riideid. Tunnen ennast nüüd tõelise mehena (naerab)!

Milline oli sinu suurim viga enne seda kaalu langetamisel?


Alates 16. eluaastast olen pidevalt käinud jõusaalis raskustega treenimas. Olen tegelikult suhteliselt sportlik olnud, kuid mulle on meeldinud rasvased toidud. Arvasin, et saan kaalu langetada ainult ennast näljutades. Mul ei olnud õrna aimugi, kuidas korralikult toituda. Nüüd mõistan, et heas vormis olemise puhul on kõige olulisemaks toidu kvaliteet ja üldine menüü, mitte sport.

Kuidas erineb see programm teistest toitumiskavadest?

Suurim erinevus peitub individuaalses lähenemises ja tervislikus toitumiskavas, mis annab sulle kiired tulemused. Loomulikult ei saa mainimata jätta ka tõsiasja, et erinevalt teistest programmidest saan ma endiselt nautida maitsvaid toite.

Pärast kaalulangetamise programmi kasutama hakkamist, olin ma ausalt öeldes hämmingus, kui läbimõeldud ja lihtsasti järgitava asjaga on tegu. Kohanesin kiiresti ja minu keha hakkas tööle justkui kellavärk, sest teadsin, mida ja kuna ma võin süüa. Kõik oli puust ja punaselt ette tehtud ning pidin seda lihtsalt järgima. Mugav protsess ja kiired tulemused andsin mulle kinnitust, et monacofit.com on õige programm soovitud tulemuste saavutamiseks.

Mida soovitad inimestele, kes soovivad kaalu langetada, kuid ei suuda alustada?

Ole endaga aus – kas sulle meeldib peeglist avanev vaatepilt? Kui ei meeldi, siis võta midagi ette! Kõige raskem on alustada, kuid tee seda oma lähedaste nimel. Ja millal siis veel kui mitte praegu! Tee seda ilma "ah, ma varsti alustan" või "mitte veel" vabandusteta. Kas jääd veel üheks aastaks oma praegusesse vormi või võtad ennast lõpuks ometi kokku ja kaotad kaalu? Valik on sinu – otsusta kohe!

Liitu sama programmiga ja saad kohe:

  • personaalse menüü igaks päevaks
  • TASUTA konsultatsiooni toitumisnõustajaga


Kasuta MONACOFIT.COM GARANTIID: kui sa ei saavuta oma unistuste keha, maksame sulle raha tagasi!

Tähelepanu! Nii soodsat pakkumist monacofit.com PRO kavale rohkem ei tule!