Raadiohääl Andres Puusepp paljastab, kuidas eestlased kaalust lihtsalt ja kiiresti alla võtavad


Raadiohääl Andres Puusepp paljastab, kuidas eestlased kaalust lihtsalt ja kiiresti alla võtavad
StockholmDiet

Raadiohääl Andres Puusepp vabanes 16 liigsest kilost ja on valmis innustama teisigi kauniteks muutusteks.

Sa oled proovinud langetada kaalu mitmeid kordi, kas pole? Mida oled varem selleks teinud?

Ma olen proovinud trenni teha. Olen proovinud ka, nagu mulle tundus, tervislikult ja õigesti toituda. Proovisin ka mitmeid standarddieete, kuid miski ei toiminud päris nii ega andnud selliseid tulemusi.

Trenn on oluline, kuid kõige tähtsam kaalu langetamise juures on õige ja tervislik toitumine. Mis sa arvad, miks standarddieedid sinu peal ei toiminud?

Arvan, et ma pole suutnud standarddieetidega kaalu langetada just selle tõttu, et need on standardsed. See tähendab seda, et ka menüü on kõigi jaoks sama ja mulle ei sobinud paljud toidud või nende koostisosad. Nende hulgas olid mõned road, mida ma ei söönud üldse. Ma pidin neid ise muutma. Stockholmi dieet andis mulle võimaluse otsustada, mis mulle meeldib, mis mitte, ja menüü koostati personaalselt minu jaoks.

Vajuta siia – StockholmShape.com – ja võta kaalust tervislikult alla!

Mis pani sind uuesti kaalulangetamist proovima?

Otsustasin alla võtta, kuna nägin kohutavaid numbreid, kui kaalule astusin. Raske oli siduda kingapaelu ja trepist käia. Hakkasin isegi vältima peeglit ja pilte endast, sest ausalt öeldes viis igapäevane kõhu ja põskede paisumine (naerab) mu endast välja. Kui nägin Stockholmi dieedi pakkumist, siis mõtlesin, et miks mitte! Ainus, mida kaotada saan, on kaal.

Kuidas oli seda toiduplaani järgida?

Esimesest hetkest alates oli mul tunne, et lõpuks ometi töötan professionaalidega! Toitumiskava tehti individuaalselt mulle ja seetõttu tulid ka tulemused ruttu: esimese nädalaga kaotasin neli kilogrammi. Ei pidanud end näljutama ega kaloreid lugema, lihtsalt maitsvad road minu valitud toodetest! Ma ei uskunud, et kaalukaotus võib olla nii lihtne. Lisakaal kadus iga päevaga. Ma olen uhke enda üle, et tunnistasin oma liigse kehakaalu probleemi ning leidsin kõige kiirema ja tervislikuma viisi, kuidas sellest lahti saada – ilma tablettide või raske jõusaalitreeninguta. Olen siiani kaotanud 16 kilogrammi ning plaanin sellega jätkata, kuna unistus tervislikust ja ilusast kehast pole mulle kunagi nii realistlik tundunud.

Mida soovitaksid inimestele, kellel on probleem ülekaaluga?

Kaalu kaotamine Stockholm.Diet.com-iga on lihtsam, kui võiks arvata. Sa väärid seda, et tunda end paremini ja näha parem välja. Usu mind, liitumine StockholmDiet.com-iga võib olla su selle aasta kõige parem otsus. Alusta kohe ja näe tulemusi pärast esimest nädalat või jätka vabanduste otsimist, miks sa seda teha ei suuda. Otsusta kohe ja liitu minuga väljakutses leida parim võimalik elukvaliteet!

Vajuta siia – StockholmShape.com – ja võta kaalust tervislikult alla!

See pole järjekordne dieet – see on sinu otsus elada paremini ilma lisakilodeta. TEE KOHE TASUTA TEST! Liitu dieediga täna ja saad individuaalse salenemiskava parima allahindlusega!