Lühikese ajaga 21 kilo kaotanud tallinlanna: ainult paar dieedipäeva ja juba näeb esimesi tulemusi!


Lühikese ajaga 21 kilo kaotanud tallinlanna: ainult paar dieedipäeva ja juba näeb esimesi tulemusi!
Science22.com

Gysela Voron Tallinnast on täitnud oma unistuse ja vabanenud lühikese ajaga 21 üleliigsest kilost. Loe intervjuud ja saa teada, kuidas ka sina võid saada ideaalse keha.

Milline oli sinu varasem salenemiskogemus?

Olen proovinud mitmeid drastilisi dieete, mis lubasid kiiret tulemust. Lubadused jäidki lubadusteks ja lõppkokkuvõttes võtsin hoopistükkis juurde. Kõik tavadieedid keelavad kategooriliselt igasugused maiused ära. Kuna olen suur magusasõber, siis varem või hiljem libastusin ja naasin vanade harjumuste juurde. Mõistsin, et mul oleks vaja paremat lahendust.

Kuidas jõudsid otsuseni saleneda Stockholmi toitumiskavaga?

Kui nägin end ühe peo piltidel, siis kohati ei tundnud ma ennast neil ära. Ma polnud ise märganud, et olin NII palju juurde võtnud. Pilte mitu korda uuesti vaadates mõistsin, et midagi peab muutuma, aga olin üsna skeptiline igasuguste kõhnumismeetodite suhtes.

Kuidas sa Stockholmi dieedist teada said?

Läksin külla vennale, keda polnud tükk aega näinud – ta elab Soomes. Alguses olin šokis, sest ma ei tundnud teda ära. Ta oli Stockholmi dieedi abiga 20 kilo alla võtnud ja nägi suurepärane välja. Ta rääkis ka mulle sellest dieedist ja kuidas see toimib.

Vajuta siia ja võta tervislikult kaalust alla!

Kuidas dieedi järgimine õnnestus?

Suutsin täielikult, ilma libastumiseta mulle koostatud toitumiskava jälgida. See oli veel lihtsam, kui olin arvanud. Meeldis väga, et toidud on nii erinevad, aga samal ajal nii kergesti valmistatavad. Varem läksin töölt koju ja sõin kõike, mis kätte juhtus. Tänu Stockholmi dieedile õppisin regulaarselt sööma ja mis kõige tähtsam, kõht oli alati täis, kuigi teadsin, et söön ainult tervislikku toitu. Tulemusi märkasin väga kiiresti – juba esimese nädalaga võtsin mitu kilo alla.

Kogu dieedi vältel vaatasin sageli peeglisse ja kaalule – see motiveeris väga, sest kaal langes märkimisväärselt. Iga päevaga muutusin positiivsemaks ja enesekindlamaks. Kokku langetasin kaalu 21 kg, mis andis mulle tunduvalt parema vormi ja enesetunde. Ma ei suuda isegi üles loetleda, kui palju head olen sellest saanud, aga võin julgelt öelda, mille olen kaotanud – üleliigsed kilod! Ja sellest pole mul üldse kahju (naerab)! Saavutatud tulemusega olen inspireerinud ka kolleege ja sõbrannasid Stockholmi dieedi abiga oma eesmärkideni jõudma. Nende motivatsioon on laes.

Kas soovitaksid ka teistel inimestel Stockholmi dieeti proovida?

Soovitan proovida Stockholmi dieeti kõigil, kel on probleeme liigse kehakaaluga. Ainult paar päeva ja juba näed tulemusi. Ära lükka dieeti edasi, hakka kohe pihta!

Vajuta siia – StockholmDiet.com – ja võta tervislikult kaalust alla!

Liitu dieediga täna ja saad individuaalse salenemiskava!

Tähelepanu! Kasuta eriti soodsat võimalust kohe praegu, aga alusta siis, kui ise soovid, sest salenemiskava on sinu Stockholmi dieedi profiili all alati kättesaadav.