Eesti populaarseim dieet. Peeter kaotas 21 lisakilo

PILDID
Eesti populaarseim dieet. Peeter kaotas 21 lisakilo
Peeter kaotas kiirelt 21 kilogrammi

Pole saladus, et pea iga kolmas eestlane on ülekaaluline. Et teada saada, mis kuulsa Stockholmi dieedi taga tegelikult seisab ja kas saate lühikese aja jooksul kergesti kaalu langetada, palusime Peetril seda omal nahal proovida. Peeter on saavutatud tulemuse üle endiselt üllatunud – ta kaotas kiiresti ja vaevata 21 kilogrammi ...

Räägi, Peeter, kuidas sa otsustasid hakata salenema?

Elustiil oli muutunud palju istuvamaks ja mitteaktiivseks. Oli tekkinud „päästerõngas”, mis muutus iga päevaga aina suuremaks. Olin proovinud ise kaloreid lugeda, aga mul ei olnud selleks tegelikult piisavalt teadmisi. Siis leidsin internetist hirmus hea meetodi, kuidas end kiiresti ja ilma liigse vaevata vormi saada.

Klõpsake siin – StockholmShape.com – tervislik toit ja ilus figuur kodust lahkumata!

Mida sa siis tegid, et end vormi saada?

Täitsin Stockholmi meetodi veebilehel testi. Sain kohe e-postiga oma toitumiskava ja hakkasin seda juba järgmisel päeval järgima. Kõik oli tehtud nii, et see, mida ma söön, paneb mu ainevahetuse tööle ja põletab selle rasva kõhukeselt ära. Mulle meeldis veel ka see, et anti garantii – ma kas võtan kaalust alla või saan raha tagasi!

Kuidas õnnestus kava järgida?

See oli kerge, kõik oli arusaadav, mingeid üleliia peeni tooteid seal ei olnud. Olin šokis, kui kaaludes selgus, et võtsin juba dieedi esimese päevaga 2 kilo alla. Sain aru, et minu ainevahetusele oli tehtud täielik restart. Mul tekkis kohe hasart! Kokku olen selle meetodiga nüüdseks alla võtnud 21 kilo. Tunnen end energiliselt, immuunsüsteem toimib paremini ja näen palju parem välja. Ma ei kavatse saavutatu juurde pidama jääda.

Mida soovitaksid teistele, kes veel kahtlevad, kas osta toitumiskava?

Siin ei ole midagi eriti mõelda – tellige Stockholmi toitumiskava ja saate sellise vormi, nagu tahate! Proovige seda meetodit ja küll näete – juba nädala pärast on tulemusi!

See pole lihtsalt üks järjekordne dieet – see on teie otsus paremini elada, ilma lisakilodeta. ALUSTAGE NÜÜD JA KOHE tasuta testiga!