Volgogradis loodi Venemaa vaenlaste vastu võitlejate liikumine T-34

 (29)
Volgogradis loodi Venemaa vaenlaste vastu võitlejate liikumine T-34
Foto: Andres Putting

Volgogradis loodi Venemaa vaenlaste vastu võitlejate liikumine T-34. Organisatsiooni juhi kohusetäitja Dmitri Fetissov kirjutas oma blogis, et liikumise asutamiskongress toimus neljapäeval ja oli ajastatud USA presidendi Barack Obama 50. sünnipäevaks. Liikumine on nimetatud Nõukogude tanki auks.

„Ameeriklased ei tohiks unustada, et Venemaal on veel olemas need, kes on valmis võitlema USA agressiivse domineerimise vastu ja et varsti taastab Venemaa üliriigi staatuse, muutes maailma taas mitmepooluseliseks,“ kirjutas Fetissov Lenta.ru vahendusel.

Fetissovi postituses on öeldud, et organisatsiooni peamiseks töösuunaks saab võitlus Venemaa välis- ja sisevaenlaste vastu, see tähendab inimestega, kes astuvad üles Venemaa vastu, aga ka uue eliidi kasvatamine andekate noorte hulgas ja võitlus oranžide revolutsioonide ohu vastu Venemaal.

Fetissovi sõnul toetasid liikumise loomise algatust mitu riigiduuma liiget.

Fetissov ütles Interfaxile, et Venemaa vaenlaste vastu võitlejate liikumine hakkab korraldama pikette ja miitinguid. Oma võitluses kavatsetakse kasutada olemasolevate Venemaa patriootiliste noorteorganisatsioonide Naši, Rossija Molodaja ja teiste kogemusi.