VIDEO | Trudeau, Johnson, Macron ja Rutte näivad vastuvõtul Trumpi üle irvitavat

 (10)
VIDEO | Trudeau, Johnson, Macron ja Rutte näivad vastuvõtul Trumpi üle irvitavat
Foto: Kaader videost

Kanada ringhääling CBC avaldas video eilselt vastuvõtult Buckinghami palees, milles Kanada peaminister Justin Trudeau, Prantsusmaa president Emmanuel Macron, Suurbritannia peaminister Boris Johnson ja Hollandi peaminister Mark Rutte näivad irvitavat USA presidendi Donald Trumpi üle.

Trump andis varem NATO tippkohtumise raames Londonis koos Trudeauga pressikonverentsi. Loomulikult ei jäänud ta julgeolekut ja NATO-t puudutavate teemade juurde, vaid nimetas näiteks USA esindajatekoja luurekomitee esimeest Adam Schiffi „segaseks” ja „maniakiks”, sarjas kubernerivalimiste kaotusi Kentuckys ja Louisianas ning kelkis, et „me oleme tegelikult 5G-ga väga kaugele jõudnud”, vahendab New York Magazine.

Seotud lood:

Ilmselt seetõttu räägitakse videos 40-minutilisest pressikonverentsist ja sellest, kuidas "tema meeskonnal suud põrandani ammuli vajusid".

Nagu märgib ajaleht New York Times, võib see video olla Trumpi jaoks eriti vihastav nii selle pärast, et ta ei salli, et keegi tema üle naeraks, kui ka selle pärast, et ta on kasutanud väidet „teised riigid naeravad meie üle” rünnakuna oma eelkäijate vastu.