VIDEO: Tiiger tiris looduspargi külastaja endaga kaasa ja tappis appi läinud kaaslase

 (6)

Hiina pealinna Pekingi lähistel asuvas looduspargis sõiduautost väljunud naine hukkus, kui ta läks päästma tiigri poolt minema lohistatud sõpra.

Turvakaameravideost on näha, kuidas hiinlanna väljub sõiduauto tagumisest uksest, liigub masina eest läbi ja jääb siis juhi ukse juurde asjatama. Ootamatult kargab metsatukast aga välja tiiger, kes naise vähem kui sekundiga endaga kaasa tirib ja metsa lohistab, vahendab The Sun on Sunday.

Sõbrannale appi tõtanud naist ründas aga põõsastesse varjunud teine tiiger, kes daami ribadeks kiskus. Samal ajal õnnestus esimese kiskja poolt metsa tiritud naisel tiigri käppade vahelt välja rabeleda ja ta viidi raskes seisundis haiglasse. Appi tormanud mees pääses vigastusteta.

Ametivõimud olid kõigest sekunditega sündmuskohal, kuid neil ei õnnestunud ühte naistest enam kiskja hambust päästa ja ta suri kohapeal.

Kohaliku meedia teatel ei soovita Hiina müüri lähistel asuv Badalingi looduspark inimestel sõidukitest väljuda. Kohaliku meedia teatel lahkus antud juhul hiinlanna autost, kuna läks kaassõitjatega tülli.