VIDEO: Saakašvili ja Ukraina siseministri tülist on valminud hiphopvariant

 (17)
VIDEO: Saakašvili ja Ukraina siseministri tülist on valminud hiphopvariant
Foto: Kaader videost

Odessa oblati kuberneri Mihheil Saakašvili ja Ukraina siseministri Arsen Avakovi omavahelisest sõimlemisest on valminud hiphopvariant.

Twitteris on avaldatud muusikavideo nimega „Saakašvili feat. Avakov – BPP (2015)“.

Ukraina rahvusliku reforminõukogu istungil tekkis teisipäeval tõsine tüli Avakovi, peaminister Arseni Jatsenjuki ja Saakašvili vahel.

Avakov teatas Saakašvilile, et tema korruptsioonisüüdistused valitsuse liikmete aadressil on alusetud, tegi Saakašvili kõneviisi järgi (sellest loo pealkirjas „BPP“), nimetas teda „vargapoisiks“ ja nõudis, et Saakašvili suu kinni paneks.

Saakašvili omalt poolt teatas, et kavatseb isiklikult tõestada, et varas on Avakov ning Ukraina valitsus on korruptsiooni osas riigis esikohal.

Seotud lood:

Pärast sõnavahetust võttis Avakov tema ees laual olnud veeklaasi ja viskas selle Saakašvili suunas, läigatades selle käigus vett oma kõrval istunud välisministri Pavlo Klimkini ja justiitsministri Pavlo Petrenko peale.

Avakov teatas varem, et Saakašvili hakkas häält tõstma ja solvama, sest Avakov küsis, miks arutas Saakašvili ühe Odessa tehase erastamist „Vene oligarhi“ ja Uralhimiga.

Saakašvili sõnul käskisid Avakov ja Jatsenjuk tal Ukrainast lahkuda.