VIDEO: Peaminister Medvedev hakkas rääkima tulnukatest

 (74)
VIDEO: Peaminister Medvedev hakkas rääkima tulnukatest
RIANovosti

Venemaa peaminister Dmitri Medvedev sattus eile pärast ametlikku teleesinemist jutuhoogu ning rääkis ajakirjanikule, et usub näärimees Ded Morozi ja tulnukate  olemasollu, teadmata aga, et telekaamerad filmivad teda edasi.

Rõõmsameelne Medvedev tunnistas, et ta ei usu näärimehesse küll liiga tõsiselt, ent samas ei suuda ta lastele öelda, et Ded Morozi pole olemas.

Medvedev tegi ka märkuse president Vladimir Putini kombe kohta kõikjale hilineda. "Kolleegid, keegi peab ju olema võimalikult täpne, kui teine ületab kõik piirid ning jääb hiljaks," viitas ta samal päeval Lõuna-Venemaal toimunud üritusele, kuhu Putin hilines enam kui tund aega.

Ka ei jätnud peaminister ironiseerimata ülbete politseinike üle. Ta nimetas neid jobudeks, kes arvavad, et neile on kõik lubatud, kirjutab Reuters.

Tuumarelva koodi sisaldava portfelliga käib alati kaasas salateenistuse raport meie planeedil olevate tulnukate kohta, täpsustas peaminister. Lisateavet selle kohta saab filmist "Mehed mustas", rääkis muhelev Medvedev. "Ma ei ütle, palju tulnukaid meie keskel olla võib, sest see tekitaks paanikat," lisas ta ajakirjanikule, kes ei suutnud naeru tagasi hoida.

Medvedevi lustlikke kommentaare enam telesaates ei näidatud, see-eest pandi need kiiresti üles Youtube'i.