VIDEO | Los Angeles kohal nähti langevat tulekera, politsei asus inimesi rahustama

 (10)
VIDEO | Los Angeles kohal nähti langevat tulekera, politsei asus inimesi rahustama
Foto: Twitter @AngelBlabber

Ameerika Ühendriikides California suurlinna Los Angelese kohal märgati ööl vastu tänast maapinna suunas langevat tulekera, ent ametivõimude teatel ei ole kohalikel vaja muret tunda.

Tulekerast Los Angelese kohal hakati päästeametile teatama kohaliku aja järgi neljapäeva õhtul kella 19 paiku. Tunnistajate sõnul suundus tulekera, mida peeti nii tulnukate laevaks kui meteoriidiks, üle Los Angelese südame ja kustus vahetult enne maapinnale langemist, vahendab uudistekanal NBC.


Tavapäratu vaatepilt pani inimesi helistama päästeametisse, mille telefoiliin oli mures kodanike teadetest punane. Juba õige pea otsustas politsei kodanikele nähtust oma Twitteri konto kaudu selgitada ja elanikele meenutada, et elatakse USA filmitööstuse südameks olevas Los Angeleses.


Teadaolevalt oli hingemattev vaatepilt osa Red Bull Air Force'i taevashow'st. „Ei, meteoorit ei kukkunud Los Angelesse kesklinna, ja ei, tegemist ei ole tulnukate invasiooniga... vaid filmivõtetega. Oleme lõppude lõpuks siiski Hollywoodis,” meenutas politsei oma avalduses.