VIDEO: Läti immigrant pussitas Londonis 2 naist surnuks

 (15)
VIDEO: Läti immigrant pussitas Londonis 2 naist surnuks
Reuters/Scanpix

Suurbritannia pealinnas Londonis vahistati topeltmõrvas kahtlustatav Lätimaalt pärit mees. Mees üritas pärast naise ja ämma mõrvamist ka endaga lõpparve teha.

Läti Delfi kirjutab, et Londoni politsei süüdistab 42-aastast Sergeijs Zolotovskist oma abikaasa Svetlana ja tema ema tapmises. Mõlemad naised on samuti endised Läti elanikud.

Ühest Londoni idaosas asuvast bussipeatusest avastati 11. augusti hommikul 40-aastase naise surnukeha. Politsei leidis lähedalasuvast majast veel ühe laiba, mis kuulus 60-70 aastasele naisterahvale.

Mõlemad naised olid surnuks pussitatud, maja aga oli tugevaid tulekahjustusi saanud. Endine Läti santehnik tabati maja pööningult. Mehe kaelal olid lõikehaavad, võimalik, et ta üritas peale topeltmõrva endalt elu võtta.

Briti meedia teatel on Zolotovskis ühe ehituskompanii direktoriks. Mees elas väga raskelt üle lahutusprotsessi. Paarike elas Londonis umbes 7-8 aastat, selle aja jooksul jõudis Sergeijs ka Briti kodakondsuse saada.

Kindlaks on tehtud, et arvatava mõrvari ämm saabus riiki mõned kuud tagasi, et aidata tütrel paremini mehest lahkuminekuga hakkama saada. Scotland Yard uurib juhtunut.