Venemaal lisandus ametlikult ööpäevaga 771 nakatunut ja kuus surnut

 (22)
Venemaal lisandus ametlikult ööpäevaga 771 nakatunut ja kuus surnut
Foto: Kirill Kuhmar, TASS

Venemaal tõusis koroonaviirusega nakatunute arv ööpäevaga 771 võrra ja on nüüd üle 3500, teatas operatiivstaap täna.

Uusi juhtumeid avastati 29 regioonis. Uutest juhtumitest 595 tuvastati Moskvas, 43 Moskva oblastis ja 22 Peterburis, vahendab Interfax.

Teistes regioonides oli uusi juhtumeid: Nižni Novgorodi oblastis 13, Leningradi oblastis 11, Dagestanis 10, Permi krais 7, Stavropoli ja Krasnojarski krais, Orenburgi ja Sverdlovski oblastis ja Burjaatias 5, Lipetski, Murmanski, Rostovi ja Irkutski oblastis 4, Vologda oblastis 3, Põhja-Osseetias, Baškortostanis, Mari Elis, Komis, Jamali-Neenetsi autonoomses ringkonnas ja Samara, Kaluga ja Omski oblastis 2 ning Altai krais, Adõgees ja Belgorodi oblastis 1.

Seotud lood:

Kokku on Venemaal nakatumisjuhtumeid nüüd 3548 ja need jagunevad 76 regiooni vahel.

Covid-19-sse surnute arv kasvas Venemaal 30-ni. Viimase ööpäevaga suri kuus inimest: Moskvas kolm ning üks inimene Moskva oblastis, Permi krais ja Tšetšeenias.

Paranenud on 235 inimest ja haiglast kirjutati välja 45.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köhapalavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!