USA senaatorikandidaat on masturbeerimisvastane

 (23)
USA senaatorikandidaat on masturbeerimisvastane
Reuters/Scanpix

USA Delaware’i osariigi senaatorikandidaadiks valitud Christine O’Donnell sai tuntuks masturbeerimisvastases liikumises.

Äärmuskonservatiivse Teepeoliikumise toetatav O’Donnell võitis teisipäeval üllatuslikult ja sensatsiooniliselt vabariiklaste senaatorikandidaadi eelvalimised Delaware’i osariigis, kirjutab Kansan Uutiset.

Nüüd tõelise poliitilise karjääri algusse pääsenud O’Donnell sai tuntuks 1990. aastatel masturbeerimisvastase liikumise juhtfiguurina.

Liikumine hirmutab noori, väites, et masturbeerimine on otsekui enneaegselt toime pandud abielurikkumine, mis rikub tulevases abielus suguelu. O’Donnell on endiselt liikumise Savior’s Alliance for Lifting the Truth Ministry (SALT) liige.

O’Donnell ütles omal ajal teleintervjuus, et „piibli järgi teeb südames olev lihahimu abielurikkumise. Masturbeerida ei saa aga ilma lihahimuta”. Nagu igale korralikule äärmuskonservatiivile kohane, on O’Donnell abordivastane, toetab võimalikult laialdast relvakandmisõigust ja tahab kahandada avaliku sektori kulutused miinimumini.