USA joobnud sõdurid ründasid Tbilisi elanikke

 (22)
USA joobnud sõdurid ründasid Tbilisi elanikke
RIANovosti

Gruusia pealinnas toimus ebameeldiv intsident, kus ebakaines olekus Ameerika Ühendriikide sõjaväelased läksid tülli ja jõhkrutsesid kohalike elanikega.

Pealtnägijad rääkisid väljaandele Gruzija-Online, et kaklusest võttis osa kolm ameeriklast ja kaks tbilisilast. Lööming erariietes USA sõdurite ja kohalike elanike vahel puhkes Varazi hotellis.

Segastel asjaoludel tekkis meeste vahel tüli, mis kasvas üle füüsiliseks arveteklaarimiseks. Selle käigus lõi üks ameeriklastest kohalikku elanikku pudeliga pähe.

Peale kaklust lahkusid sõjaväelased rutakalt hotellist ning vere jäljed trepilt pühiti. Sündmuskohale saabus kohalikud korrakaitseorganid ja sõjaväepolitsei.  

Väljaanne märgib, USA armee esindajad ega Gruusia siseministeerium pole kakluse kohta ilmunud infot veel kuidagi kommenteerinud.

Gruusia välisministri asetäitja Nino Kalandadze on veendunud, et juhtunud konflikt ei provotseeri rahvusvahelist skandaali. Ametnik märkis ka, et ei näe vajadust diplomaatilise sekkumise järele tekkinud olukorda. Tema sõnul võetakse ametlikud meetmed tarvidusele vaid juhul kui seda nõuab USA pool.