USA Elu Sõna kirikus peksti noormees vanemate osavõtul surnuks

 (162)

New Yorgi osariigis esitati tapmissüüdistus abielupaarile, kelle 19-aastane poeg suri pärast väidetavat tundidepikkust peksmist kirikus.

Ohvri vanematele, 65-aastasele Bruce Leonardile ja 59-aastasele Deborah Leonardile loeti süüdistus ette teisipäeval ja nad ei tunnistanud end süüdi, vahendab Reuters.

Lisaks sellele esitati veel neljale koguduse liikmele süüdistus pühapäeval toimunud kallaletungis tapetud poisi nooremale vennale New Yorgi osariigis Chadwicksis asuvas Elu Sõna kirikus.

„Mõlema venna peal kasutati mitme tunni jooksul pidevalt füüsilist karistamist, lootuses, et nad tunnistavad üles varasemad patud ja paluvad andestust,“ ütles New Hartfordi politseiülem Michael Inserra.

Vanem vend Lucas Leonard suri esmaspäeva pärastlõunal haiglas, kuhu ta viisid perekonnaliikmed, kes ütlesid, et tal on kuulihaav. Vigastused vastasid aga keha ja jäsemete nüri esemega peksmisele.

Ka noorem vend Christopher on nüri esemega peksmise tagajärjel haiglas tõsises seisundis.

Vahistati ka ohvri 33-aastane õde Sarah Ferguson ning koguduse liikmed, 54-aastane Linda Morey, 26-aastane David Morey ja 26-aastane Joseph Irwin.

Kirikust viidi minema mitmeid lapsi ja anti lastekaitsetöötajate hoole alla.

Küsitlus #118543