Tunnistaja: Berlusconit lõbustasid nunnarüüs stripparid

 (13)
Tunnistaja: Berlusconit lõbustasid nunnarüüs stripparid
AP/Scanpix

Silvio Berlusconit lõbustasid tema villas nunnarüüs stripparid, tunnistas modell Imane Fadil esmaspäeval Milano kohtus, kus Itaalia ekspeaministrit süüdistatakse seksis alaealise prostituudiga.

Fadili sõnul maksis Berlusconi talle esmakordselt oma peo külastamise eest 2000 eurot. Samal õhtul strippasid ekspeaministri ees kaks "nunnakostüümis, valge loori ja ristiga" noort naist, tunnistas Fadil. Üks stripparitest oli tema sõnul Nicole Minetti, kes on praegu Berlusconi Vabadusrahva erakonna esindajana Milano volikogus, vahendab BNS.

Fadili tunnistuse kohaselt ööbisid Minetti ja teine striptiisitar Berlusconi villas ja neile maksti seksi eest.

Berlusconit süüdistatakse seksuaalvahekorras alaealise prostituudi Karima El-Mahrougiga ning võimu kuritarvitamises, kuna ta sundis politseid varguselt tabatud tüdrukut vahi alt vabastama.

Nii Berlusconi kui ka El-Mahroug eitavad süüdistust.

Ajaleht Corriere della Sera kirjutas eelmisel nädalal, et Berlusconi maksis eelmisel aastal, kui kohus oli juba alanud, kolmele tunnistajale - Minettile ja veel kahele tüdrukule - kokku 127 000 eurot. Ekspeaministri advokaat Niccolo Ghedini kinnitas, et tegemist polnud katsega tüdrukute tunnistusi mõjutada, vaid Berlusconi "tavapärase heldusega inimeste vastu, kes on hätta sattunud"