Tugev plahvatus raputas Pariisi

 (350)
Eestlane Pariisis, kirjuta toimuvast vihje@delfi.ee!

Prantsusmaa pealinna Pariisi südames toimus täna hommikul võimas plahvatus, milles sai vigastada 37 inimest, kellest 10 raskelt. Hukkus kaks tuletõrjujat.

Tugev plahvatus raputas kohaliku aja järgi kella üheksa paiku Rue de Trevise'l asuvat pagarikoda, põhjustades paanikat ja tulekahju, paisates piirkonna kaosesse, edastab uudistekanal Le Parisen.

Tõenäoliselt põhjustas plahvatuse gaasileke, usub politsei.

Tuletõrjeamet tegeleb praegu tulekahju kustutamisega ja kohalikel elanikel palutakse piirkonda vältida, võimaldamaks pääste- ja politseitöötajatel segamatult tegutseda ja võimalikke ohvreid aidata.

„Ma magasin parasjagu, kui kuulsin ühtäkki suurt plahvatust ja aknad lendasid eest,“ sõnas tunnistaja telekanalile BFMTV. „Ma läksin välja ja nägin, et see oli pagarikoda: täielik veresaun.“

„Ma ärkasin väga tugeva plahvatuse peale ja avastasin, et lööklaine oli hävitanud enamiku minu korteri akendest, sh hoovi pool,“ rääkis teinegi tunnistaja meediale. „Jooksin välja ja nägin, et tuletõrjujad olid juba kohal.“

Täiendamisel!

Hea eestlane Pariisis, anna palun valitsevast olukorrast ja muljetest kohapeal teada, kirjutades aadressile vihje@delfi.ee või kommentaariumisse!