Trump: hea uudis on, et teie lemmikpresident ei teinud midagi valesti

 (77)
Trump
TrumpFoto: NICHOLAS KAMM, AFP/Scanpix

Ameerika Ühendriikide president Donald Trump säutsus oma Twitteri kontol, et ta ei teinud midagi valesti, arutades vaikimisraha maksmist Playboy modellile, kellega tal väidetavalt salasuhe oli.

„On mõeldamatu, et valitsus murrab sisse advokaadibüroosse (varahommikul) - peaaegu ennekuulmatu. Veel mõeldamatum on see, et advokaat lindistab oma kliendi juttu - täiesti ennekuulmatu ja võib-olla ebaseaduslik,“ avaldas Trump arvamust.

„Hea uudis on aga see, et teie lemmikpresident ei teinud midagi valesti!“ lisas ta.

Ajaleht The New York Times kirjutas täna oma allikatele toetudes, et Föderaalsel Juurdlusbürool (FBI) õnnestus enda valdusesse saada salvestis salajasest arutelust, millel arutati vaikimisraha maksmist endisele Playboy modellile Karen McDougalile, kellel oli väidetavalt kinnisvaramoguliga salajane intiimsuhe.

Seotud lood:

FBI leidis salajase salvestise president Trumpi juristi Michael Coheni büroost selle läbiotsimisel, uurides meest seoses valimiskampaania ajal ebaseaduslike maksete tegemisega.

Trumpi tegevjurist Rudy Giuliani ütles reedel ajalehele, et salvestis tõepoolest eksisteerib, aga riigipea on täiesti süütu, otsustades McDougalile raha mitte maksta.