Tallinnas arreteeriti prantslannast blogija ja filmiprodutsendi võimalik mõrtsukas

 (73)
Tallinnas arreteeriti prantslannast blogija ja filmiprodutsendi võimalik mõrtsukas
Laureline Garcia-Bertaux

Täna päeval arreteeriti Tallinnas 32-aastane mees, keda kahtlustatakse prantslannast moeblogija ja filmiprodutsendi Laureline Garcia-Bertaux mõrvas.

Välismeedia teatel arreteeriti 32-aastane meesterahvas Tallinnas ning teda kahtlustatakse Laureline Garcia-Bertaux eriti jõhkras mõrvas. Laureline Garcia-Bertaux surnukeha leiti madalasse hauda maetuna tema enda koduaiast. Blogija kuulutati kadunuks tema tööandja Golin PR agentuuri poolt eelmisel esmaspäeval, kui naine tööle ei ilmunud.

Naise surnukeha leiti tema kodu lähedalt, Ida-Londonist. 34-aastane Laureline kolis Suurbritanniasse umbes kümne aasta eest, õppis St Martinsi kolledžis ning elas Darrel Roadi rendikorteris koos oma kahe koeraga. Politseiuurijad uurisid ka naise armuelu, sest tema sõbrad kinnitasid, et ta oli aktiivne paljudes kohtingurakendustes, teiste seas Tinderis.

Kahtlusalust meest hoitakse Eestis enne järgmisi protseduurilisi samme.

PPA pressiesindaja kinnitas Delfile, et tõepoolest peeti Eestis mees kinni, kuid kuna tegemist on Suurbritannia kriminaalmenetlusega, siis täiendavat infot jagab Suurbritannia prokuratuur või sealne politsei.