Soome ilukirurg: Putinile tehtud mitmed ilulõikused on õnnestunud rahuldavalt

 (79)
Soome ilukirurg: Putinile tehtud mitmed ilulõikused on õnnestunud rahuldavalt
RIANovosti

Venemaa 58-aastane peaminister Vladimir Putin teatas, et kandideerib uuesti riigi presidendiks, aga sellest rohkemgi pakub huvi tema vahakujulaadne, kortsudeta nägu.

Soome ilukirurg, professor Rolf Nordström on seda meelt, et Putini näole on hiljuti tehtud mitmeid plastilisi operatsioone, teatab Iltalehti.

„Tema näkku on selgelt süstitud täiteaineid, mis põhjustavad täidlust ja pundumist seetõttu, et täiteainet on pandud liiga palju või on operatsioonist kulunud liiga vähe aega,“ seletas Nordström. „Täiteainena on kasutatud kas keha oma rasva või loodetavasti muud ohutut ainet. Putinile on täiteainet süstitud põsesarnadesse ja vagudesse, mis kulgevad nina kõrvalt suunurkadesse.“

Lisaks sellele arvab Nordström, et Putini silmalauge on lõigatud. Botoxi abil on tõstetud kulme ja kõrvaldatud silmanurgast naerukortsud.

„Väga tõenäoliselt on Putinile tehtud ka kerge näokergitus. Sellest räägib naha vorstilaadne lõtvus lõua all. Teistsuguse lõikustehnikaga saab seda vältida,“ ütles Nordström.

Nordströmi sõnul on Putini uus nägu rahuldavalt õnnestunud, sest tema olek on nooruslikum ja energilisem. Tulemus ei ole siiski täiuslik.

„Näos on kerget ebaloomulikkust, mida peaks vältima,“ tõdes Nordström.