„Separatistka“ uhkeldab internetis allatulistatud lennukist pärit ripsmetušiga

 (250)
„Separatistka“ uhkeldab internetis allatulistatud lennukist pärit ripsmetušiga
Foto: Ekraanitõmmis

Instagrami on viimastel päevadel ilmunud mitmeid fotosid, millel Ukraina Donetski oblasti Torezi linna naissoost elanik uhkeldab uue mänguasjaga – välismaa ripsmetušiga – mis ilmus välja pärast seda, kui sealsamas tulistati alla Malaysia Airlinesi reisilennuk Boeing 777.

Zolotosya nime alla esinev naine pani oma kontole üles foto ripsmetušist ning autoportreed pärast selle kosmeetikavahendi kasutamist, vahendab BY24.org.

„Tušš Amsterdamist, õigemini põllult. No saite aru küll,“ kirjutas naine.

Hiljem tunnistas daam Donbassist, et moodsa kosmeetikavahendi kinkis talle „tuttav marodöör“ ning ise on ta „separatistka“, keda kõik ukrainapärane oksele ja jube marru ajab.

Ukraina internetikasutajad on kindlaks teinud, et Zolotosya elab Donetski oblasti Torezi linnas ja tema õige nimi on Jekaterina Parhomenko.

See juhtum pole aga ainus. Hollandi meedias räägitakse, et kui helistada hukkunud lähedaste numbritele, vastavad inimesed, kes on telefonid lennuki allakukkumispaigast varastanud. Paljud esemed on jõudnud juba Torezi ja Snižne turule, krediitkaartidega on püütud automaadist raha välja võtta.

Lennuki enda tükke on aga hakatud samuti minema tassima, et need metalli kokkuostu viia. Duuralumiinium on nimelt väga hinnaline materjal.