Seksisõnumid viisid kadumiseni: Interpol otsib taga 13-aastast koolitüdrukut ja 53-aastast pereisa

 (9)
Rahvusvahelise politseioperatsiooni käigus tuvastati lapsporno kogujate võrgustik.
AFP/Scanpix

Saksamaa politsei ja Interpol otsivad keskealist pereisa, keda kahtlustatakse 13-aastase tüdruku võimalikus röövimises ja seksuaalses ärakasutamises.

Ametivõimude andmetel tutvusid keskealine elektrik ja noor koolitüdruk interneti jututoas, kus vahetasid erootilise alatooniga sõnumeid, vahendas Iltasanomat.

Alates 4. maist on aga nii 53-aastane Bernhard Haaset kui ka 13-aastane Maria-Brigitte Henselmann kadunud ja võimuorganid on üpris kindlad, et mees on kas tüdruku röövinud või lahkus Henselmann vabatahtlikult koos temaga.

Politsei sai teate koolitüdruku kadumisest 5. mail, mil murest murtud vanemad teatasid tema kadumisest.

Tüdruku arvutit läbiotsides avastasid uurijad mitmeid kahtlaseid kirjavahetusi Haasetiga, esimesed vestlused pärinesid ligi aasta tagusest ajast.

"Kolme lapse isa kadus Henselmanniga samal päeval, mistõttu on saanud temast kahtlusalune number üks," teatas Saksamaa politsei pressisesindaja.

Elektriku ja koolitüdruku vahel oli tugev side, nad jagasid üksteisega ka kõige isiklikumaid probleeme, seetõttu kahtlustab politsei pigem varianti, et teismeline lahkus vabatahlikult.

Mehe perekond oli kummalisest afäärist 13-aastase tüdrukuga teadlik.

Henselmann ja Haaset on kuulutatud Interpoli kaudu tagaotsitavateks.