Schwarzenegger tunnistas, et tal on teenijaga sohilaps

 (43)
Schwarzenegger tunnistas, et tal on teenijaga sohilaps
AP/Scanpix

Endine California osariigi kuberner Arnold Schwarzenegger tunnistas, et tal on ühe majapidamise eest hoolitsenud naisega laps. Tõenäoliselt on see põhjus, miks Schwarzeneggeri naine Maria Shriver nende ühisest kodust lahkus ja eelmisel nädalal teatas abielupaar lahkuminekust.

Schwarzenegger ja Shriver teatasid 9. mail ühisavalduses, et lähevad pärast 25-aastast kooselu lahku. Shriver lahkus aga paari Brentwoodis asuvast kodust varem, pärast seda kui Schwarzenegger oli tunnistanud, et laps on tema oma, teatas Los Angeles Times Associated Pressi vahendusel.

„Pärast kuberneriametist lahkumist rääkisin ma oma naisele sellest sündmusest, mis toimus üle kümne aasta tagasi,“ ütles Schwarzenegger oma avalduses. „Ma mõistan ja olen ära teeninud need viha ja pettumuse tunded sõprade ja perekonnaliikmete seas. Mul pole vabandusi ja ma võtan täieliku vastutuse valu eest, mida ma olen põhjustanud. Ma olen vabandanud Maria, oma laste ja oma perekonna ees. Mul on tõesti kahju,“ ütles Schwarzenegger.

„Ma palun meediat respekteerida minu naist ja lapsi sellel äärmiselt raskel ajal,“ lisas Schwarzenegger. „Kui mina olen ära teeninud teie tähelepanu ja kriitika, siis minu perekond mitte.“