Punnpõskne koopaorav hakkas kaanestaariks

 (18)
Punnpõskne koopaorav hakkas kaanestaariks
Dailymail.co.uk---

Nagu teada, on õnnestunud foto jaoks vaja veidi oskusi ja vedamist. Hästi läks ühel Kanada paarikesel, kes matkas maaliliste järvede vahel – nende fotole ilmus ootamatult punnpõskne koopaorav.

Alberta provintsis Kanada vanimas Banffi rahvuspargis matkanud Brandtside abielupaar otsustas ennast jäädvustada kauni Minnewanka järve taustal, kirjutab Daily Mail.

Melissa Brandts rääkis, et kuna viibiti ilusas kuid inimtühjas paigas, otsustasid nad abikaasaga sättida kaamera kivide peale. Vahetult enne ülesvõtet ilmus ootamatult välja uudishimulik koopaorav (ka ümiseja ehk marmot).

„Arvatavasti paelus loomakest fotoaparaadi aegvõtte ajal zoomimise urin ja ta hüppas meie kaamera ette. See oli ainulaadne hetke - me naersime pärast päevi selle tegelase üle," rääkis proua Brtandts ajakirjanikele.  

National Geographicu toimetus pidas ülesvõtet niivõrd märkimisväärseks, et valis selle oma koduleheküljel päevapildiks. Kui see poleks niivõrd mainekas ajakirjas ilmunud, siis pidanuks vist paljud seda pilti võltsinguks.