Napsitav mees lõi last noaga, et "too ei segaks ja maha rahuneks"

 (19)
Napsitav mees lõi last noaga, et "too ei segaks ja maha rahuneks"
AFP/Scanpix

Vene Föderatsioonis Lääne-Siberis asuva Tomski politsei algatas kriminaalasja kuueaastasele lapsele kehalisi vigastusi tekitanud mehe suhtes. Sõbrale külla tulnud mees pussitas maja hoovis mänginud lapsi.

Regiooni siseasjade valitsusest teatati Interfaxile, et vahejuhtum leidis aset suletud haldus-territoriaalses moodustises ehk rahvasuus "kinnises linnas" Seversk, mis on Tomski satelliitlinn.

Mees tahtis külastada oma sõpra, kuid toda polnud kodus. Et aega parajaks teha otsustas mees teda pingil oodates juua kaasavõetud viina ja õlut.

Maja hoovis mängisid samal ajal lapsed, kes segasid mehe meeldivat jõudehetke. Kui lapsed pingist mööda jooksid, haaras mees noa ja lõi ühte last sellega selga. Seejärel noakangelane varjus kõrvaltrepikotta, kus korravalvurid ta leidsidki.

Hiljem ta seletas politseile, et lõi last noaga "eesmärgiga tekitada füüsilist valu ja rahustada sellega ärritav laps maha".

Kohalesaabunud kiirabi arstid tuvastasid kuueaastasel lapsel kerge terviserikke. Lisaks oli laps juhtunust šokis ja väga hirmunud.