Mässulised tulistasid Ukraina jõude öösel 15 korral

 (29)
Mässulised tulistasid Ukraina jõude öösel 15 korral
Foto: Valeri Melnikov, RIA Novosti

Olukord terrorismivastase operatsiooni tsoonis on keeruline. Mässulised tulistasid öösel erinevates kohtades 15 korral Ukraina jõudude positsioone, teatas Facebookis terrorismivastase operatsiooni pressikeskus.

„Raketiheitja BM-21 Grad tule alla jäid meie allüksused, mis dislotseeruvad Girne ja Zolote asulate lähedal,“ öeldakse teates UNIAN-i vahendusel.

Pingeline on olukord Debaltseve, Tšornuhhõne ja Gorlivka läheduses. Öösel tulistasid mässulised korduvalt jõustruktuuride positsioone nende asulate läheduses.

Donetski lennuvälja piirkonnas oli öö rahulik, kuid mässulised tulistasid Avdijivka poolt suurtükkidest Ukraina jõudude positsioone Novokalõnoves. Piskõ asula piirkonnas tegutseb mässuliste snaiper ning on tarvitusele võetud meetmed tema neutraliseerimiseks.

Bahmutka maantee teatud osades kontrollivad olukorda terrorismivastase operatsiooni jõud. Öösel tulistasid mässulised kontrollpunkti Krõmske asula piirkonnas ning suurtükkidest Olhovet.

Donetski oblasti lõunaosas on olukord terrorismivastase operatsiooni jõudude kontrolli all, keeruliste ilmastikuolude tõttu mässuliste droonid ei lennanud, teatas staap.