Lennuväljale tundideks seisma jäänud lennuki piloot tellis kogu lennukile pitsat

 (29)
Lennuväljale tundideks seisma jäänud lennuki piloot tellis kogu lennukile pitsat
Foto: Kaader videost

Esmaspäeval kell 22.30 kohaliku aja järgi helistas USA Wyomingi osariigis Cheyenne'is lennufirma Frontier Airlinesi piloot Domino's Pizzasse ja tellis pitsad lennukitäiele inimestele, sest lennuk oli halva ilma tõttu ümber suunatud ja sunnitud Cheyenne'is ootama.

Piloot soovis toita kõiki 160 lennukis olnud inimest, et hilinemine hüvitada. Pitsabaari juhataja Andy Ritchie ja kaks töötajat valmistasid niisiis umbes 35 pitsat ja saatsid need lennujaama, vahendab AFP.

„Me viisime need lennujaama valvelauda ning nad eskortisid meie autojuhi edasi ja andsid pitsad otse lennusaatjatele üle,“ ütles Ritchie AFP-le.

Lennuk oli teel Washingtonist Denverisse, kuid suunati ümber Cheyenne'i, sest Denveris oli halb ilm, teatas USA meedia.

Lennuk, mis oli juba enne tunde graafikust maas, seisis väikese lennuvälja asfaldil umbes kaks tundi ja pardal toitu ei olnud.

Ühe reisija sõnul esines piloot ühel hetkel teatega.

„Ta ütles: „Daamid ja härrad, Frontier Airlinesi tuntakse kui üht odavamat USA-s, aga teie kapten ei ole odav,““ rääkis reisija Logan Marie Torres. „“Ma tellisin just pitsat kogu lennukile.““

Ritchie kinnitas, et see oli piloot, kes maksis tellimuse eest krediitkaardiga mitusada dollarit. Kelle kaart see oli, pole siiski teada.