Läti rott ründas haiglas vastset ema

 (36)
Keep Britain Tidy unveils a new campaign to combat the growing number of Rats, their population is growing due to the fast food that is dropped as Litter by 15 million people, this is creating super-rats that are bigger and have a longer life-span. London
UPPA/Photoshot

Rott ründas ja hammustas Lääne-Lätis sadamalinna Liepāja naistehaiglas noort, väikse tüdruku enneaegselt ilmale toonud ema.

Näriliselt pureda saanud värkse ema ja beebi viibivad endiselt haiglas. „Ma olen šokis ja isegi ei tea mida teha," ütles noor isa Uldis vestluses kohaliku ajalehe Kurzemes Vārdsi korrespondendiga.

"Naine helistas mulle kell viis hommikul ja rääkis juhtunust. Ta on šokis, mina ka," ütles Uldis, kelle naist rott sõrmest hammustas. Naine viidi osakonda, kus süste tehakse.

Uldis tegi juba samal päeval avalduse ja sõitis kohtumisele haigla juhatuse esindaja Juris Bārzdiņšiga, kes vabandas juhtunu pärast nii mehe kui ka tema pureda saanud abikaasa ees.  

"See on vaieldamatult erakorraline juhtum," ütles haigla esindaja, kes märkis, et rotte oli varem haiglas märgatud, kuid nad polnud kedagi siiani hammustanud. Kohale kutsuti kahjurite tõrjega tegelev firma.