Lapimaa teemapargis sai jõuluvana peksa

 (21)
Lapimaa teemapargis sai jõuluvana peksa
Scanpix

Suurbritannias tungis vihane lapsevanem Lapimaa-teemapargis kallale jõuluvanale. Kannatuse kaotanud isa oli koos lastega oodanud mitu tundi jõuluvanaga kohtumist. Kakluses osales ka kolm päkapikku.

Lapland New Foresti nimeline teemapark lubab maagiliselt pidulikku elamust, mis peaks tähendama talvist imedemaad põhjapõtrade, liuvälja ja maagilise valgustunneliga, kirjutab The Telegraph.

Pettunud lapsevanemad räägivad aga laadaplatsist, kus on Kristuse sündi kujutav plakat, katkine liuväli ja porisel väljakul vedelevad laikad.

Pargist töölt lahkunud 49-aastane Adrian Wood ütles, et jõuluvana sai rusikahoobi vihaselt isalt, kes oli neli tundi järjekorras oodanud.

Kui ükskord jõuluvana juurde jõuti, öeldi isale, et ta ei tohi oma lapsi koos jõuluvanaga pildistada ja lapsed ei tohtinud jõuluvana põlve peal istuda. Seejärel öeldi perekonnale, et nad peavad ootama teises järjekorras, et kinki saada. See oli viimane piisk karikasse.

Üht last tuli lohutada pärast seda, kui ta oli leidnud jõuluvana väljas suitsu tegemas.

Kohalik tarbijakaitseamet pole iialgi nii palju kaebusi saanud. Nendega on ühendust võtnud 1300 inimest.

Teemapargi esindaja Henry Mears kinnitas, et pargi töötajaid on rünnatud — kolmele päkapikule ja kolmele turvamehele on kallale tungitud ja kõik on kuulnud sõnalisi solvanguid.

Mears väidab aga, et 95 protsenti kundedest on teemapargiga äärmiselt rahul.