Inguššia miilitsajaoskonnas plahvatas 2 pommi

 (21)
Inguššia
AFP/Scanpix

Venemaal Inguššias Karabulaki linna miilitsajaoskonna juures toimus kaks pommiplahvatust. Esimese korraldas enesetaputerrorist ja teine kärgatas siis, kui sündmuskohale saabusid uurijad. Leiti ka mitu lõhkemata pommi.

Ühe allika sõnul tuli kahe jaoskonna ukse juures seisnud militsionääri juurde mees, kes tundus neile kahtlane, ja temalt küsiti dokumente. Selle peale pani enesetaputerrorist plahvatama lõhkekeha. Plahvatuse hetkel toimus jaoskonnas isikkoosseisu kogunemine, vahendab Lenta.ru.

Esimese plahvatuse tulemusena said surma miilitsad Adam Naldijev ja Adam Kostojev. Veel üks miilitsatöötaja, Mussa Ozdojev on raskes seisundis haiglas.

Teine plahvatus toimus autoparklas, kui sündmuskohale saabusid plahvatuse uurijad. Plahvatas parklas seisnud hõbedane sõiduauto VAZ-2112. Selles plahvatuses keegi kannatada ei saanud.

Uurijad ei saanud aga sündmuspaigal tööd alustada, sest miilitsajaoskonna hoone juurest leiti veel mitu lõhkekeha, teatas Ehho Moskvõ.

Karabulaki miilits on kõrgendatud valmisolekus. Läbi otsitakse kõik linna sisse ja linnast välja sõitvad autod, teatab RIA Novosti.