Hillary pidi valimisüritusel nutma puhkema

 (34)
Clinton, senaator, USA, poliitik, presidendivalimised
AFP/Scanpix

Ameerika Ühendriikide presidendiks pürgiv endine esimene leedi Hillary Clinton pidi valijatega kohtudes küsitlustulemuste pärast äärepealt nutma puhkema.

New Hampshire’i parteikoosolekute eel valijatega kohvikus kohtunud endine Valge maja perenaine muutus äkitselt väga tundeliseks ja pidi äärepealt nutma puhkema, kui jutt kaldus valijate toetusele, kirjutab Reuters.


Küsimus, mis proua Clintoni ahastusse viis, oli suhtumise kohta viimaste küsitluste tulemustesse Iowa parteivalimiste järel, kus tema parteikaaslasest konkurendile Barack Obamale sai osaks suur edu. Hillary Clinton jäi Iowas Obama ja senaator John Edwardsi järel kolmandaks.„Ma võtan seda väga isiklikult. See pole ainult poliitiline ega avalik. Ma näen, mis toimub ning asjade kulgu on vaja muuta,” kommenteeris naispoliitik Obama Iowas ja küsitlustulemustel saavutatud edu.


Proua Clintoni sõnul on tema näol tegemist tõsise ja kogenud tegijaga poliitikamaastikul, samas kui Obama ainult räägib muutustest ja on väiksema poliitilise kogemustepagasiga.