Hiinlane pidas kuut naist keldris seksiorjadena luku taga

 (15)
Hiinlane pidas kuut naist keldris seksiorjadena luku taga
AFP/Scanpix

Neljapäeval vahistati Hiina keskosa Henani provintsis 34-aastane Li Hao, kes hoidis väidetavalt kuut naist kaks aastat luku taga ja kasutas neid seksiorjadena. Lid süüdistatakse kahe naise tapmises ning teiste kohutavas seksuaalses ja emotsionaalses kuritarvitamises.

Li kuriteod tulid päevavalgele sel kuul, kui politseinikud korraldasid reidi ühte elumajja ja avastasid neli ohvrit keldris kössitamas, teatab Fox News.

Kahe surnud ohvri jäänused leiti rõske ja räpase keldri alla maetult. Kelder oli jaotatud kaheks haisvaks ruumiks, kuhu pääses vaid kitsa tunneli kaudu, mis oli suletud raskete raudustega.

Uurijad arvavad, et abielumees ja ühe lapse isa Li kulutas rohkem kui aasta keldri kaevamiseks laoruumi alla, mille ta oli üürinud.

Kui maa-alune vangla oli valmis, käis Li Luoyangi linna karaokebaarides noori naisi endaga kaasa meelitamas.

Li hoidis kuut naist vangistuses kaks aastat. Ta söötis neid kahe päeva tagant ning elas nendega koos 15 päeva kuus. Naisele ütles ta, et töötab turvamehena.

Vaatamata kohutavatele elutingimustele nimetasid naised Lid oma meheks ja suureks vennaks ja kaklesid selle üle, kelle kord on mehega seksida, teatasid uurijad.

Väidetavalt peksis Li ühe naise teiste nähes surnuks, et õpetada neile sõnakuulelikkust. Surnukeha maeti sinnasamasse.

Teine naine tapeti võitluse käigus selle üle, kelle kord on Liga magada.

Li vahistati pärast seda, kui ta oli ühe naise välja lasknud, et ta prostituudina raha teeniks, aga naine pöördus politseisse.