FOTOD MUSTLASLAAGRIST: Vaata urgast, kust leiti Ida- või Põhja-Euroopast pärit Maria!

 (35)
FOTOD MUSTLASLAAGRIST: Vaata urgast, kust leiti Ida- või Põhja-Euroopast pärit Maria!
Foto: Kuvatõmmis Yahoo' veebilehelt

Briti uudisteportaal Daily Mail tegi esmakordselt avalikuks fotogalerii Kreeka mustlaslaagrist, kust eelmisel nädalal leiti 4-aastane tüdruk nimega Maria, kes on arvatavasti pärit Ida-Euroopast, Skandinaaviast või Põhjamaadest.

Kreeka politseiorganisatsioon vahistas reedel mustlastest abielupaari, keda kahtlustatakse mitmete laste röövimises mitmelt poolt Euroopast, esialgu üritab kohalik politsei Interpoli abiga kindlaks teha väikese Maria päritolu.

Riigi keskosas Farsala linna lähistel asuvasse mustlaslaagrisse korraldati politsei regulaarne kontrollkäik mõni päev tagasi, aga narkootikumidele ja tulirelvadele lisaks leiti eest valgenahaline plika, kes silmnähtavalt ei olnud abielupaari järglane, edastab uudisteportaal Daily Mail.

Interpoli kaudu saadeti välja rahvusvaheline päring, et selgitada välja tüdruku vanemad. Arvatakse, et tüdruk on pärit Põhja- või Ida-Euroopast.

Abielupaaril oli laagris kokku 14 last, keda nad väitsid enda järglased olevat. Esialgsetel andmetel on aga ainult kolm neist abielupaari enda omad.

LOE TÄPSEMALT: Kreeka blondi tüdruku müsteerium: mustlaspaari röövitud Maria võib olla pärit Eestist?