FOTOD ja VIDEO: Suure tagaajamise tulemusena tabati USA-s pangaröövlitest vennad ja õde

 (14)
FOTOD ja VIDEO: Suure tagaajamise tulemusena tabati USA-s pangaröövlitest vennad ja õde
AP/Scanpix

Suurel kiirusel toimunud tagaajamise järel USA Colorado osariigi maanteel õnnestus politseil kolmapäeval vahistati kaks venda ja õde, kes olid tagaotsitavad väidetava relvastatud pangaröövi eest Georgias ja Florida politseiniku tapmiskatse eest.

Pueblo maakonna šerif Kirk Taylor ütles, et politsei jälitas kolmikut maanteel Interstate 25 ning nad tabati Walsenbergi lähedal, kui nad avarii tegid. Toimus ka tulistamine, kuid pole selge, kes keda tulistas, teatab CNN.

Ametnikud kutsuvad vahistatuid Doughertyte perekonnaks, sest tegemist on 21-aastase Ryan Edward Dougherty, tema 29-aastase õe Lee Grace Dougherty ja viimaste poolvenna, 26-aastase Dylan Dougherty Stanleyga.

Teisipäeval anti välja order Doughertyte arreteerimiseks seoses pangarööviga Georgia osariigis Valdostas, kus kasutati automaati AK-47 ja ilmselt automaatpüstolit. Samuti kahtlustatakse vendi ja õde politseiniku tapmiskatses Florida osariigis Zephyrhillsis samal päeval.

Politseinik vigastada ei saanud, kuigi 160 kilomeetrit tunnis põgenevast autost tulistati teda tagaajamise käigus korduvalt, teatas Florida osariigi Pasco maakonna šerifi esindaja. Üks kuul tabas politseiauto rehvi, mistõttu pääsesid Doughertyd põgenema. Vaata tagaajamist järgnevast videost:

Pärast seda on põgenikke mitmes osariigis taga aetud, kuni nad lõpuks Colorados tabati.