Ameeriklane tappis oma viis last ja seejärel iseenda

 (38)
Ameeriklane tappis oma viis last ja seejärel iseenda
Päevaleht/Pressifoto, Terje Lepp

USAs Washingtoni osariigis leiti täna ühest Pierce'i piirkonna vagunelamute parklast viie lapse surnukehad. Nagu hiljem selgus, oli isa oma viis last maha lasknud ning siis hiljem ka enda eluküünla kustutanud.

Politseile teatas juhtunust sugulane, kes oli läinud peret vaatama. Keegi ust ei avanud, kuid läbi akna oli näha ühte lastest põrandal lebamas, vahendab FOX News.

Neli tüdrukut ja 7-aastane poiss olid kõik tapetud tulirelvaga, selgitas kohalik šerif.

"See ei olnud tragöödia. See oli räpane mõrv,"ütles šerif Paul Pastor pressikonverentsil. "Kõik viitab sellele, et selle hirmsa teo sooritas laste bioloogiline isa. Kui see ei murra teie südant, siis ma ei tea, mis seda veel teha võiks."

Isa leiti Seattle'ist lõunas asuva kasiino parklas seisnud autost, mille mootor veel töötas. Mees oli end püssist maha lasknud. Mingit hüvastijätukirja tema juurest ei leitud.

Pereisa töötas mehaanikuna, ema teenis elatist Wal-Martis. Sugulastest keegi hirmsat veretööd seletada ei osanud.

Samas ütles vanima tütre koolikaaslane ajakirjanikele, et ta sõbranna oli talle reede õhtul maininud, et isa ja ema vahel oli puhkenud tüli, mille tagajärjel olevat ema minema läinud.

Ka perekonna endised naabrid tunnistasid ajalehele Seattle Times, et pere elamust kostis tihti karjumist ning nad olid mitmel korral teavitanud sellest ka politseid ja sotsiaaltöötajaid.