Airbus lendas viis päeva koos laibaga ringi

 (24)
Airbus lendas viis päeva koos laibaga ringi
RIANovosti

Venemaa Kaug-Idas avastati täna lennukompaniile Vladivostok-Avia kuuluva Airbus A320 teliku nišist meesterahva surnukeha. Arvatavasti sõitis tundmatu mees jänest.

Kohaliku prokuratuuri juurdluskomitee töötajad rääkisid infoagentuurile RIA Novosti, et surnukeha avastasid lennufirma tehnilised töötajad, kes sooritasid lennuki maandumise järgset ülevaatust.

Agentuur märgib, et Airbus A320 oli saabunud reisilt nr 486 Irkutsk-Habarovsk-Vladivostok. Eelmine lennuki ülevaatus toimus 4. augustil. Enne Vladivostokki saabumist jõudis lennuk ära käia ka Pekingis ja Soulis.

Esialgsetele andmetel oli leitud mees surnud umbes viis päeva tagasi. Seni tundmatu mehe hukkumise põhjuseks nimetatakse alajahtumist ja hapnikupuudust.

Surnukeha läbivaadanud arstid jõudsid järeldusele, et tema surm ei olnud vägivaldne. Spetsialistide arvates oli mees ise roninud lennuki teliku nišši, et sel moel jänest lennata.

Juurdluskomitee uurib, mil moel meeskodanikult õnnestus lennujaama alale ning Airbusi sisemusse ronida. Meeskond rääkis uurijatele lennuajal teliku luugi lahtiolekust häiret ei saanud.

Samuti tehakse tema isikut kindlaks. Hukkunu vanus on 18 ja 23 aasta vahel.