Täna hoiab koroonauudistel pilku peal doktor Eero Merilind

 (13)
Eero Merilind
Eero Merilind

Alates sellest nädalast löövad Delfi kommentaariumis registreeritud kommenteerijatena regulaarselt kaasa erinevatel elualadel tunnustust leidnud spetsialistid. Tänase päeva jooksul kommenteerib koroonaviirust puudutavaid arenguid doktor Eero Merilind.

Doktor Merilind leiab, et kui sügisel kehtestataks uus karantiin ja lockdown, siis tähendaks see Eestile väga raskeid tagajärgi. Samas ei saa sellist stsenaariumit ka täielikult välistada. „Kui kuulata Teadusnõukogu ja tegutseda nende soovituste järgi, siis ma loodan, et koroonaviiruse tõttu uut karantiini ja lockdowni ei tule. Kui aga poliitiliselt keegi soovib Eesti elu -töökohad, laste õpetamine, normaalne elukorraldus jne- ruineerida, siis võib see paraku juhtuda.”

Sellest sügisest avaldavad ekspertkommentaatorid oma arvamusi edaspidi ka Ärilehe, päevauudiste, välisuudiste, Naisteka, Kroonika, Forte, Arvamuse ja Delfi Spordi rubriikides. Lisaks Eero Merilinnule kommenteerisid sel nädalal olulisemaid uudiseid politoloog Karmo Tüür ja akadeemik Peeter Saari.